سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جام قهرمانی والیبال جهان به سرقت رفت

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴١    نسخه چاپی    
فدراسیون جهانی والیبال بدون اتلاف وقت به سراغ سازندگان این جام منحصر به فرد رفت تا کار ساخت 2 جام دیگر را بلافاصله شروع کنند تا حداقل تیم‌های قهرمان جهان در بخش مردان و زنان در مراسم افتتاحیه بتوانند شادی خود را با جام قهرمانی برگزار کنند.
جام‌های قهرمانی والیبال جهان در برزیل به سرقت رفت.

به گزارش تسنیم، در حالیکه کمتر از یک هفته تا شروع مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان باقی مانده، فدراسیون جهانی والیبال،‌ تلاش خود را برای ساختن مجدد جام‌های قهرمانی جهان که روز جمعه در برزیل به سرقت رفت با جدیت آغاز کرده است.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، جام قهرمانی والیبال جهان پس از عبور از بیشتر از کشورهای دنیا قرار بود روز شنبه آینده برای مراسم افتتاحیه وارد ورشو پایتخت لهستان، محل برگزاری مسابقات شود و جام مربوط به مسابقات زنان نیز به رم، پایتخت ایتالیا برود اما هر 2 جام در برزیل به سرقت رفت!

در این شرایط، فدراسیون جهانی والیبال بدون اتلاف وقت به سراغ سازندگان این جام منحصر به فرد رفت تا کار ساخت 2 جام دیگر را بلافاصله شروع کنند تا حداقل تیم‌های قهرمان جهان در بخش مردان و زنان در مراسم افتتاحیه بتوانند شادی خود را با جام قهرمانی برگزار کنند.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از شنبه هشتم شهریور در شهرهای مختلف لهستان آغاز می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴١

   

پر مبحث ترین ها