سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رویای کشتی کنترل از راه دور واقعی می‌شود

شرکت رولز رویس کار بر روی این پروژه را در تارنمای رسمی خود اعلام کرده و از آن با عنوان "تصور غیرقابل تصورها" یاد کرده است.
شرکت رولزرویس اعلام کرد به رویای خود برای رسیدن به شناورهای بدون سرنشین نزدیک شده است.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از اینکوایرر، این شرکت اعلام کرده است که پس از ساخت هواپیماهای بدون سرنشین و هدایت آنها توسط افرادی که در پایگاه های زمینی مستقر هستند ، رولز رویس در حال کار بر روی پروژه ساخت ناوگانی از شناورهاست که بر روی اقیانوس و بدون حضور سرنشین حرکت می‌کنند.

بر همین اساس و بنا به اعلام شرکت رولز رویس، این ناوگان تنها توسط یک نفر در مرکز کنترل آنها در خشکی هدایت خواهند شد و قادر خواهند بود تا در سطح اقیانوس مأموریت های محوله را انجام دهند.

شرکت رولز رویس کار بر روی این پروژه را در تارنمای رسمی خود اعلام کرده و از آن با عنوان "تصور غیرقابل تصورها" یاد کرده است.

معاون نوآوری، مهندسی و فناوری رویلز رویس، اسکار لواندر، با اشاره به برنامه این شرکت برای تولید کشتی‌های بدون سرنشین گفت:" بعضی اوقات چیزهایی که در گذشته غیرقابل تصور بوده اند در آینده به واقعیت می پیوندند، و اکنون زمان آن رسیده است که برای حضور کشتی های بدون سرنشین در مدل های گوناگون نقشه راهی تبیین کنیم".
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٢, ١٧:۵۶

   

پر مبحث ترین ها