سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جدول قیمت خودرو / ۲۰۶ همچنان می تازد

بروز شده : ۶-١١-١٣٩١, ١٣:۵۶    نسخه چاپی    
در هفته ای که گذشت بازار خودرو به شکل چشم گیری شاهد رشد قیمت‌ها بود.
در هفته ای که گذشت بازار خودرو به شکل چشم گیری شاهد رشد قیمت‌ها بود.
بازار خودرو در هفته ای که گذشت شرایط تقریبا نا مساعدی را ثبت کرد چرا که از یک سو کاهش تولید خودرو و از سویی دیگر شیوه قیمت گذاری خودرو زمینه دوگانه ای نامساعد را برای بازار خودرو فراهم کرده است.
بررسی قیمت خودرو ها در بازار حکایت از این دارد که پراید فقط چند قدم با 16 میلیون فاصله دارد و خودروی پرطرفدار و کمیابی مانند 207 هم از مرز 50 میلیون عبور کرده است. از سوی دیگر آن طور که بررسی قیمت‌ها نشان می‌دهد 206 تیپ 2 که روزگاری با رقمی کم تز از 15 میلیون تومان قابل خریداری بود در حال حاضر با افزایش 3 میلیونی نسبت به هفته قبل به 34 میلیون تومان رسیده است. تیپ 6 این خودرو هم افزایش قیمت 4 میلیون تومانی داشته و 45 میلیون تومان قیمت دارد، اما صندوق‌دارهای این خانواده هم هر کدام بین 4 تا 5 میلیون افزایش قیمت داشته‌اند. به این ترتیب v9 و v20 هر کدام با 4 میلیون تومان افزایش قیمت به 47 میلیون و 30 میلیون و 500 هزار تومان رسیدند و v8 هم با 5 میلیون افزایش قیمت به 38 میلیون تومان رسید. پژو 207 اتوماتیک هم با جهشی 6 میلیون تومانی به 51 میلیون تومان رسید، اما 405 هم طی هفته گذشته در نوع بنزینی خود با یک میلیون تومان افزایش قیمت به 20 میلیون تومان رسید و دو گانه‌سوز آن هم بعد از یک میلیون و پانصد هزار تومان افزایش قیمت 22 میلیون و 500 هزار تومان را تجربه کرد.
تندر 90 ایران خودرو 31 میلیون و 500 هزار تومان شد و تندر پارس خودرو هم به 32 میلیون و 500 هزار تومان رسید. تندر E1 هم 27 میلیون و 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. پراید ۱۱۱ به ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۱۳۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۳۲ به ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد. تیبا هم ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شد. ماکسیما، ویتارا، مگان و نیسان تیانا هم هر کدام ۲ میلیون تومان بالا رفتند. به این ترتیب ماکسیما ۹۵ میلیون، ویتارای اتوماتیک ۱۰۰ میلیون، ویتارای دنده‌ای ۹۴ میلیون، مگان ۷۰ میلیون و نیسان تیانا به ۱۲۱ میلیون تومان رسیدند. مزدا ۲ و مزدا ۳ هم بدون تغییر ۵۹ میلیون و 100 میلیون تومان باقی ماندند.
در ادامه جدول قیمت خودرو های در هفته گذشته آمده است:
جدول قیمت خودرو / ۲۰۶ همچنان می تازد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٩١, ١٣:۵۶

   

پر مبحث ترین ها