سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رامنی دروغگوی سال امریکا شد!

یک سایت آمریکایی که هر سال این عنوان را به یکی از شخصیتهای این کشور می دهد، امسال رقیب انتخاباتی اوباما را شایسته چنین عنوانی دانسته است.
نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری 2012 به عنوان دروغگوی سال آمریکا معرفی شد.

به گزارش مهر به نقل از یاهو نیوز، "میت رامنی" به خاطر ادعای فروش کارخانه خودروسازی کرایسلر به ایتالیایی ها توسط اوباما در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، لقب دروغگوی سال آمریکا را از آن خود کرد.

یک سایت آمریکایی که هر سال این عنوان را به یکی از شخصیتهای این کشور می دهد، امسال رقیب انتخاباتی اوباما را شایسته چنین عنوانی دانسته است.

رامنی چند هفته پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در یک آگهی تبلیغاتی مدعی شده بود اوباما شرکت کرایسلر را واگذار کرده و این شرکت قرار است خودروهای مدل جیپ خود را در چین تولید کند. این آگهی در حالی پخش شد که ساعاتی پیش، سخنگوی کرایسلر چنین موضوعی را تکذیب کرده بود.

"انجی درابنیک هولان" سردبیر روزنامه "تامپا بی تایمز" این آگهی تبلیغاتی را اقدام اشتباهی از سوی ستاد تبلیغاتی رامنی می داند که سبب شکست وی شده است. این دروغ زمانی فاش شد که روزنامه "واشنگتن اگزمینر" در بیست و پنجم اکتبر گزارش مفصلی درباره تحولات شرکت کرایسلر منتشر کرد.

طبق این گزارش کرایسلر که در پی ورشکستگی اش در سال 2009 به شرکت فیات ایتالیا واگذار شده قصد دارد شعبه خود را در ایالت اوهایو گسترش داده و تولید خود را در چین که بازار خوبی برای این شرکت محسوب می شود از سربگیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩١, ١۶:۴١

   

پر مبحث ترین ها