سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازیگر سینما کاندیدای نمایندگی مجلس می‌شود

احمد ایراندوست (غول برره)گفت‌: قصد دارم به عنوان نماینده مردم آبادان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران کاندیدا شوم و نشان دهم مردم آبادان صندلی نمی‌خواهند بلکه تریبون می‌خواهند.

به گزارش پانا، ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون که با نام غول برره شناخته می‌شود گفت‌: تمام برنامه‌ریزی خودم را برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی انجام داده‌ام تا به عنوان نماینده استان خوزستان و شهر آبادان کاندیدا شوم و تلاش می‌کنم که نماینده مردم آبادان شوم.

وی خاطر نشان کرد: می‌خواهم نشان دهم که ما مردم آبادان در مجلس صندلی نمی‌خواهیم بلکه تریبون می‌خواهیم‌، ما نیار به صندلی نداریم و تریبون می‌خواهیم، نماینده مردم آبادان باید حرف بزند، زمانی که به شهر خرمشهر و آبادان می‌روی هنوز صدای جهان‌آراها را می‌شنوی و صدای او می‌آید که من خون خود را برای نامردی بنی‌صدر‌ها دادم‌.

این بازیگر تلویزیون در پایان سخنان خود اظهار کرد‌: مسئولان باید لحظه آخری را که جهان‌آرا به شهادت رسید را به خاطر بیاورند مردم خوزستان حق‌شان این نیست که دلشان را به ته لنجی‌ها خوش کنند‌، باید کشتی‌های بزرگ در آبادان پهلو بگیرند و پالایشگاه این شهر به بهترین شکل فعالیت کند و از این بنزینی که با این مضرات تولید می‌شود یک دلار را به مردم خوزستان اختصاص دهند‌.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٠, ١٩:٣۵

   

پر مبحث ترین ها