سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزايش ۱۲ درصدی تعرفه تلفن ثابت

بروز شده : ٣-٠٨-١٣٩٠, ٠٢:١۶    نسخه چاپی    
براساس دستورالعمل تدوین شده تعرفه سایر سرویس های ارتباطی نیز تغییر خواهد کرد.
رئیس شورای رقابت از نهایی شدن دستورالعمل تعیین تعرفه های مخابراتی خبر داد و اعلام کرد: بر اساس این دستورالعمل، تعرفه تلفن ثابت10تا 12 درصد افزایش خواهد یافت.
جمشید پژویان با بیان اینکه جزئیات دستورالعمل تعرفه های مخابراتی توسط شورای رقابت نهایی شده، اظهار داشت: دستورالعمل تعیین تعرفه های مخابراتی پس از ویرایش نهایی، امضاء اعضا و رییس شورا، هفته آینده به مخابرات ابلاغ می شود.
وی با بیان اینکه تعرفه تلفن همراه تغییر نکرده است، افزود: برای تعرفه تلفن ثابت افزایش 10 الی 12 درصدی در نظر گرفته شده است.
پژویان خاطر نشان کرد: براساس دستورالعمل تدوین شده تعرفه سایر سرویس های ارتباطی نیز تغییر خواهد کرد.
چندی پیش شورای رقابت فرمولی کلی را در خصوص نحوه قیمت‌ گذاری تعرفه های مخابراتی به شرکت مخابرات ایران ابلاغ کرده که این فرمول از فاکتورهای قیمت سال، (+-) کیفیت، (+-)بهره‌وری، (+-) سود مورد انتظار در هر سال و (+-) تورم سالیانه، تشکیل شده است.
موضوع تغییر تعرفه مکالمات تلفنی از سال گذشته تاکنون با کش و قوس های فراوانی مواجه شده است. هر چند بارها مسوولان مخابرات اعلام کرده اند که تغییر نرخ تعرفه ها قبل از خصوصی شدن مخابرات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال شده است و در حال بررسی قرار دارد.
جالب است که مدیران مخابرات تاکید دارند تغییرات به معنای افزایش تعرفه ها نیست ممکن است در برخی مسیرها کاهش تعرفه داشته باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٨-١٣٩٠, ٠٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها