سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی اشتون:مذاکرات بزودی برگزار میشود

سخنگوی «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که تاریخ و محل دقیق برگزاری مذاکرات میان ایران و گروه 1+۵ هنوز مشخص نشده اما این مذاکرات به زودی برگزار می‌شود. سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که روز دقیق مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+5 مشخص نشده است اما تلاش می‌کنیم به زودی این مذاکرات برگزار شود.
سخنگوی «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که تاریخ و محل دقیق برگزاری مذاکرات میان ایران و گروه 1+۵ هنوز مشخص نشده اما این مذاکرات به زودی برگزار می‌شود.
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که روز دقیق مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+5 مشخص نشده است اما تلاش می‌کنیم به زودی این مذاکرات برگزار شود.

براساس این گزارش، «سعید جلیلی» مذاکره کننده ارشد هسته‌ای ایران روز جمعه گفت که توافق شده در ماه ژانویه مذاکرات ایران و گروه 1+5 برگزار شود.

وی همچنین گفته بود که ایران و هند پذیرفته‌اند که مذاکرات باید در ماه ژانویه برگزار شود اما هنوز در مورد جزئیات آن توافق نشده است.

با این وجود «مایکل مان» سخنگوی کاترین اشتون نگفت که آیا قدرت‌های غربی در مورد آن توافق کرده اند یا نه.

مان گفت: مذاکرات درباره تاریخ و محل برگزاری مذاکرات همچنان ادامه دارد.

مایکل مان در ایمیلی به خبرگزاری رویترز گفت: مقامات ارشد ایران و اتحادیه اروپا در 31 دسامبر در مورد دور بعدی مذاکرات گفتگو کردند و امیدواریم این مذاکرات به زودی برگزار شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩١, ١٨:۵٩

   

پر مبحث ترین ها