سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در وزن 74 کیلوگرم/

فرنگی کار قمی به تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد

این کشتی گیر هادی علیزاده پورنیا است که حضور موفق وی در مسابقات کشتی فرنگی بین المللی جایزه بزرگ فیلا در باکوی آذربایجان سبب شد تا اعتماد کادر فنی تیم ملی به وی بیش از پیش شده و این کشتی گیر بتواند توانایی های خود را نیز نشان دهد.
 کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان از فرنگی کار قمی برای حضور در دور جدید تمرینات آماده سازی این تیم دعوت کرد.
 در حالی که رقابتهای مهمی همچون پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان و مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و چندین رویداد مهم بین المللی از جمله لهستان پیش روی فرنگی کاران کشورمان است، کادر فنی تیم ملی بار دیگر از فردا اردوی جدید این تیم را تشکیل می دهد.

بر همین اساس مربیان تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که در راس آنها محمد بنا سرمربی نام آشنا و دلسوز این رشته ورزشی حضور دارد، از 27 فرنگی کار برای حضور در اردوی جدید تیم ملی دعوت به عمل آورده است که در بین آنها نام کشتی گیر جوان قمی نیز به چشم می خورد.

این کشتی گیر هادی علیزاده پورنیا است که حضور موفق وی در مسابقات کشتی فرنگی بین المللی جایزه بزرگ فیلا در باکوی آذربایجان سبب شد تا اعتماد کادر فنی تیم ملی به وی بیش از پیش شده و این کشتی گیر بتواند توانایی های خود را نیز نشان دهد.

علیزاده که افتخارات بزرگی همچون کسب مدال برنز مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا در سال 2010 و مدال طلای پیکارهای کشتی فرنگی بین المللی جام شاهد و نیز نشان برنز پیکارهای بین المللی جام دوستی در ترکیه را در کارنامه دارد در اردوی جدید تیم ملی در وزن 74 کیلوگرم با رقبای دیگر خود بر سر به دست آوردن دو بند تیم ملی تلاش خواهد کرد.

قهرمان ارزنده کشتی فرنگی قم در وزن 74 کیلوگرم برای به دست آوردن دو بند تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات مهم برون مرزی باید با فرشاد علیزاده و یوسف قادریان از تهران و کمال محمدعلیزاده فرنگی کار استان فارس رقابت کند.

این در حالی است که در اردوی جدید تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان، در وزن 55 کیلوگرم حمید سوریان از تهران، محسن حاجی‌پور از مازندران، باقر توکلیان از فارس و هدایت کبیری از استان البرز با یکدیگر رقابت می کنند.

در وزن 60 کیلوگرم نیز امید نوروزی از استان فارس، عبدالمحمد پاپی از استان خوزستان، محمد فقیری از استان تهران و جاسم امیری از لرستان حضور دارند.

در وزن 66 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان نیز سعید عبدولی از استان خوزستان، علی محمدی از استان تهران، افشین بیابانگرد از استان اردبیل و مهرداد بهرامی از استان البرز در این اردو شرکت می کنند.

این در حالی است که در وزن 84 کیلوگرم طالب نعمت‌پور از استان لرستان، حبیب‌الله اخلاقی از استان خوزستان و داوود اخباری فرنگی کار استان تهران به رقابت می پردازند و در وزن 96 کیلوگرم امیر علی‌اکبری و مهدی علیاری از استان تهران، بابک قربانی از استان کرمانشاه و داود گیل‌نیرنگ از استان مازندران حضور دارند.

در وزن 120 کیلوگرم نیز بشیر باباجان‌زاده از استان مازندران، امیر قاسمی منجزی از استان خوزستان، اسماعیل نظری از استان تهران و محمد قربانی از استان کرمانشاه به تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان دعوت شده اند.

در این اردو محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی است و جمشید خیرآبادی از استان کردستان، رسول جزینی از استان اصفهان، ایرج اسفندیار‌ی‌فر از استان خوزستان، حمیدرضا اسماعیل‌نژاد از استان مازندران و بشیر معمارزاده از استان تهران مربیان تیم ملی هستند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٠, ١٨:٢٠

   

پر مبحث ترین ها