سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فوتبال فردوسی پور مثل اجرایش خوب نیست

بروز شده : ۵-١١-١٣٩۴, ١١:١۶    نسخه چاپی    
آقای گل فوتسال جهان گفت: «خیلی ها دوست دارند برنامه 90 تعطیل شود اما سلامت بودن جمعی که خدمت می کنند باعث شده این اتفاق نیفتد.»

وحید شمسایی درباره سرمربیگری تیم رسانه ورزش که عادل فردوسی پور هم در آن حضور دارد، اظهار داشت: «من این روزها دوران نقاهت را سپری می کنم. آرام آرام بخیه هایم را می کشم و عصاها را کنار می گذارم و بهبود پیدا می کنم. در این شرایط در کنار تیم رسانه ورزش که از برخی خبرنگارها متشکل است، حضور دارم. بسیار خوشحالم که در کنار این بچه ها و به خصوص عادل فردوسی پور قرار دارم.»

 

وی ادامه داد: «فردوسی پور انسان توانمندی است. او فوتبال را بسیار زیاد دوست دارد و واقعا در فوتبال ایران یک آدم خاص است. البته او امر مجری گری یک فرد تاپ و کلاس بالا و کارش متمایز از سایر نفرات است. شما می بینید که همه منتظر هستند روز دوشنبه برنامه 90 شروع شود و آن را تماشا کنند. این نشان می دهد عادل در کارش تبحر دارد و به واسطه همین مساله نمی توان گفت او فوتبالش هم مثل مجری گری اش خوب است.»

 

شمسایی در پایان درباره گزارش کمیسیون اصل نود مجلس و ایرادی که به برنامه او گرفته شده است، افزود: «من فردوسی پور را چندین سال است می شناسم. او در تمام سال هایی که روی آنتن تلویزیون برنامه داشته، سالم زندگی کرده و به اصولش پایبند بوده است. اگر خدشه ای به کارش وارد نمی شود، به خاطر همین موضوع است. خیلی ها دوست دارند برنامه اش تعطیل شود اما سلامت بودن جمعی که خدمت می کنند باعث شده این اتفاق نیفتد. خدا به همه چیز اشراف دارد و شک نکنید این بار هم خدشه ای به کار عادل وارد نمی شود.»

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩۴, ١١:١۶

   

پر مبحث ترین ها