سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حاتمي: اميدوارم پرسپوليس از بحران بگريزد

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٣۶    نسخه چاپی    
بازيکن جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرداخت پول نقد از جيب خودم براي دريافت رضايت‌نامه به باشگاه سايپا را تکذيب مي‌کنم.

 

بازيکن جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرداخت پول نقد از جيب خودم براي دريافت رضايت‌نامه به باشگاه سايپا را تکذيب مي‌کنم.
 بابک حاتمی پس از ثبت قرارداد با باشگاه پرسپولیس و ثبت آن در هیئت فوتبال تهران گفت: از همه هواداران و خبرنگاران تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم گوشه‌ای از زحمات آنها را جبران کنم.

وی درباره اینکه چرا این ثبت قرارداد اینقدر طول کشید، افزود: مشکل من دریافت رضایت‌نامه بود و درست است که پرسپولیسی‌ها مشکلات مدیریتی داشتند اما گلایه‌ای داریم و آن این است که می‌شد این کار زودتر انجام شود تا خودم برای گرفتن رضایت‌نامه به باشگاه نروم اما به هر شکلی که بود این مسائل تمام شد و امیدوارم با حمایت هواداران بتوانم گوشه‌ای از زحمات آنها را جبران کنم.

حاتمی درباره اینکه گفته می‌شود او 200 میلیون تومان از جیب خود برای دریافت رضایت‌نامه‌اش پول داده، اظهار داشت: 200 میلیون تومان را باشگاه پرسپولیس داد و من چک‌های این باشگاه را به سایپا دادم و اینکه خودم پول به سایپا دادم را تکذیب می‌کنم.

به گزارش فارس، وی گفت: مسئولان باشگاه سایپا پول نقد می‌خواستند اما چون دو چک 100 میلیون تومانی به تاریخ فردا صبح به آنها دادیم این مسئله حل شد.

حاتمی درباره اینکه در شرایط بحرانی پرسپولیس به این تیم آمده خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم تا نقشی در خروج این تیم از این شرایط داشته باشم.
 

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٣۶

   

پر مبحث ترین ها