سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان چه می کنه ؟!نیلسون ورضاحقیقی از پرسپولیس جدا شدند

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٣, ١٨:٢١    نسخه چاپی    
طاهری به من گفت درخشان به ما گفته نیلسون را نمی‌خواهد و او را در لیست مازاد باشگاه قرار داده است. با توجه به این قضیه قرارداد نیلسون فردا (یکشنبه) با باشگاه پرسپولیس فسخ خواهد شد

مدیربرنامه‌های دروازه‌بان پرسپولیس در گفت‌وگو با تسنیم:نیلسون در لیست مازاد درخشان قرار گرفت، قراردادش را فردا فسخ می‌کنیم
مدیر برنامه‌های دروازه‌بان پرسپولیس گفت: طاهری به من اعلام کرد درخشان، نیلسون را در لیست مازاد قرار داده و قرارداد او فردا (یکشنبه) فسخ خواهد شد.

مدیر برنامه‌های نیلسون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: وقتی هفته گذشته به اتفاق نیلسون به باشگاه استقلال آمدیم با حمید درخشان در مورد آینده نیلسون در پرسپولیس صحبت کردم. درخشان به من گفت نیلسون در ادامه لیگ دروازه‌بان اول من است و روی او حساب ویژه باز کرده‌ام. این در حالی است که وقتی امروز (شنبه) نزد طاهری، نایب رئیس هیئت مدیره رفتم وی حرف دیگری زد. 

وی ادامه داد: طاهری به من گفت درخشان به ما گفته نیلسون را نمی‌خواهد و او را در لیست مازاد باشگاه قرار داده است. با توجه به این قضیه قرارداد نیلسون فردا (یکشنبه) با باشگاه پرسپولیس فسخ خواهد شد. این در حالی است که نیلسون علاقه داشت همچنان در پرسپولیس بماند اما درخشان او را نخواست.

به گزارش تسنیم از حسن رودباریان به عنوان جانشین مدنظر درخشان برای دروازه‌بان برزیلی نام برده می‌شود. 

 

از طرف دیگر رضا حقیقی که به خاطر شرایط مالی‌اش دلخور بود هفته گذشته از باشگاه پرسپولیس درخواست حل مشکلات و یا صدور رضایتنامه را کرده بود که در نهایت طاهری نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با فسخ قرارداد این بازیکن موافقت کرد.

حقیقی قصد دارد با ترک پرسپولیس راهی پدیده مشهد شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٣, ١٨:٢١

   

پر مبحث ترین ها