سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عدم توقف در روند واگذاری استقلال و پرسپولیس

وی ضمن قدردانی از وزرای اقتصاد و دادگستری از تلاش های سازمان خصوصی سازی برای واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی قدردانی کرد.

وزیرورزش و جوانان بر سرعت بخشیدن به روند واگذاری باشگاه های استقلال وپرسپولیس تاکید کرد وگفت: روند واگذاری این دو تیم نباید متوقف شود.

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش، محمود گودرزی در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت های فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال بر تسریع در روند واگذاری این دوباشگاه به بخش خصوصی تاکید کرد و اظهارداشت:امیدوارم در این جلسه بتوانیم به راهکارهای مناسب برای حل موضوعات و مشکلات مربوط به دو باشگاه بزرگ پایتخت با تعامل،همکاری وهمفکری دست یپدا کنیم.

وی ضمن قدردانی از وزرای اقتصاد و دادگستری از تلاش های سازمان خصوصی سازی برای واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی قدردانی کرد.

وزیر ورزش و جوانان درادامه با مورد توجه قرار دادن موارد قانونی در موضوعات مربوط به واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس،تصریح کرد: باید از پرداختن به حواشی و تکرار مکررات که کمکی به رفع مشکلات این دو باشگاه نمی کند، بپرهیزیم .

گودرزی با اشاره به اینکه تمام کسانی که در این جلسه حضور دارند برای کمک به این دو باشگاه گرد هم آمده اند تاکید کرد:امیدوارم بتوانیم مطابق قانون روند واگذاری دو باشگاه را با سرعت و صحت کامل طی کنیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩٣, ٢٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها