سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محسن شادی سومین طلایی کاروان ایران

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٠٨    نسخه چاپی    
مدال طلایی که محسن شادی کسب کرد سومین طلای کاروان ایران در اینچئون است. پیش از این تیم دو نفره بانوان ایران به مدال برنز رسیده بود.
سومین مدال طلای کاروان ایران را محسن شادی به دست آورد. ستاره روئینگ ایران در فینال ماده سنگین وزن بازی‌های آسیایی توانست با پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود زودتر به خط پایان برسد و عنوان نخست این ماده را به خود اختصاص دهد. صبح امروز در روئینگ دو نفره مردان هم کاروان ایران به یک مدال برنز دست یافته بود.

به گزارش مهر، مسابقات روئینگ تک نفره سنگین وزن بازی‌های آسیایی صبح پنجشنبه برگزار شد و محسن شادی به مصاف حریفانی از ازبکستان، هند، کره‌جنوبی، اندونزی و قزاقستان رفت و با کسب زمان 7 دقیقه و 5 ثانیه و 66 صدم ثانیه به عنوان قهرمانی رسید. در این ماده پاروزنانی از کشورهای کره‌جنوبی و هند در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. شادی بعد از مسابقه به خاطر فشار فراوان زیر سرم رفت.

مدال طلایی که محسن شادی کسب کرد سومین طلای کاروان ایران در اینچئون است. پیش از این تیم دو نفره بانوان ایران به مدال برنز رسیده بود.
مدال آوران ایران در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی:

مدال طلا :
* نجمه خدمتی(تیراندازی)، محسن محمدسیفی(ووشو)، محسن شادی(روئینگ - قایقرانی)

مدال نقره:
* نرجس امام قلی نژاد(تیراندازی)، الهه منصوریان(ووشو)، تیم تیراندازی تفنگ بادی 10 متر بانوان، حمیدرضا لادور (ووشو)، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، کیانوش رستمی(وزنه برداری)

مدال برنز:
* سجاد عباسی(ووشو)، تیم روئینگ چهار نفره بانوان، سولماز عباسی( روئینگ - قایقرانی)، تیم روئینگ دو نقره مردان.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی از 28 شهریور در اینچئون کره‌جنوبی آغاز شده و تا 12 مهرماه ادامه پیدا می‌کند. در این دوره از مسابقات 9501 ورزشکار از 45 کشور آسیایی در 36 رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با 282 ورزشکار شامل 224 ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها