سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رکورد عجیب وزیر ورزش تدبیر وامید / 9 ماه فعالیت و 4 جابه جایی مدیریت در پرسپولیس!

در دوران تصدی او بر وزارت ورزش، باشگاه پرسپولیس با بیشترین حد تغییرات در سطح مدیریت مواجه شده است.
- وزیر ورزش همواره تاکید دارد ورزش فقط نگاه به فوتبال و استقلال یا پرسپولیس نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید همواره در مصاحبه هایش تاکید دارد ورزش فقط توجه به فوتبال نیست و تمرکز وزارتخانه باید معطوف به همه حوزه ها باشد. با این حال در دوران تصدی او بر وزارت ورزش، باشگاه پرسپولیس با بیشترین حد تغییرات در سطح مدیریت مواجه شده است.

دکتر گودرزی در تاریخ 26 آبان ماه 1392 از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت. در آن زمان، محمد رویانیان مدیریت باشگاه پرسپولیس را برعهده داشت اما رویانیان در تاریخ 2 بهمن ماه همان سال استعفا کرد و از پرسپولیس جدا شد. در تاریخ 7 بهمن 92، دومین اتفاق رخ داد و با موافقت شخصِ وزیر، علی پروین به عنوان سرپرست موقت پرسپولیس شروع به کار کرد. البته فعالیت پروین تا روز 7 اردیبهشت ماه 1393 به طور انجامید و او هم مجبور به کناره گیری شد.
8 اردیبهشت ماه، هیات مدیره جدید روی کار آمد و به شکل سوال برانگیزی اقدام به انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل جدید کرد. قرار بود در آن روز از بین محمد دادکان و محمدرضا ساکت، یک کدام مدیرعامل شوند، حتی صحبت از مدیرعاملی محمدرضا زادمهر مطرح شد ولی به یکباره نام رحیمی، رئیس اسبق فدراسیون هندبال و مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس معرفی شد.
رحیمی نیز نتوانست با این باشگاه و مشکلات عدیده اش کنار بیاید. او که از سوی هیات مدیره دستور داشت نامه برکناری علی دایی را امضا کند، به خاطر سرپیچی از این عمل، به حکم قواعد اساسنامه باشگاه از کار، برکنار شد. تاریخ برکناری او نیز 19 شهریور ماه است. درست در همان روز، بهروز منتقمی به عنوان چهارمین جابه جایی صورت گرفته در مدیریت باشگاه پرسپولیس در طول مدت وزارت دکتر گودرزی، سرپرست این باشگاه شد.telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۴٢

   

پر مبحث ترین ها