سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس از طریق فرابورس

باید پذیرفت دو باشگاه مذکور دارای املاک قابل توجهی نیستند، اما برند و نام مشهور این دو باشگاه باعث خواهد شد که خریداران باشگاه های استقلال و پرسپولیس از طریق تبلیغات و کارهای اقتصادی دیگر به سود دست یابند.
رئیس کمیته باشگاه های فراکسیون ورزش مجلس درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: بهترین روش برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس، فروش این باشگاه ها از طریق فرابورس است.

ابوذر ندیمی در گفت و گو با خانه ملت، درباره آخرین وضعیت موضوع واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولس ابتدا باید موضوع حسابرسی از عملکرد این دو باشگاه پایان یابد که البته مقرر شده این مهم تا پایان ماه جاری انجام شود.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از اتمام حسابرسی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زمینه قیمت گذاری فراهم می شود.

ندیمی در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه نحوه قیمت گذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس چگونه خواهد بود، گفت: باید پذیرفت دو باشگاه مذکور دارای املاک قابل توجهی نیستند، اما برند و نام مشهور این دو باشگاه باعث خواهد شد که خریداران باشگاه های استقلال و پرسپولیس از طریق تبلیغات و کارهای اقتصادی دیگر به سود دست یابند.

نماینده فراکسیون ورزش در واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: بهترین راهکار برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس، فروش این باشگاه ها از طریق فرا بورس است.
ندیمی درباره صلاحیت خریداران سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: قطعا برای خریداران این دو باشگاه ضوابطی در حوزه های صلاحیت و اهلیت بیان می شود که خریدارن باید این شرایط را داشته باشند، البته موضوع واگذاری بخشی از سهام این دو باشگاه به پیشکسوتان نیز مطرح است.

رئیس کمیته باشگاه های فراکسیون ورزش مجلس یادآور شد: بر اساس قانون باید واگذاری این دو باشگاه انجام شود و نباید انجام این مهم تحت تاثیر خواسته های برخی ها قرار بگیرد./
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ٠٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها