سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشاگری حسین کعبی علیه امیر قلعه نویی/قلعه نویی فوتبال مرا نابود کرد

حرف‌های جواد عین واقعیت است. به غیر از قلعه‌نویی، 8 نفر دیگر از مربی گرفته تا مدیرعامل باشگاه، دارند به فوتبال ایران ظلم می‌کنند. باعث تاسف است که در حال حاضر تعداد دلال‌ها از بازیکنان بیشتر شده است.
حسین کعبی هم به صف منتقدان امیر قلعه نویی پیوست.
صحبت هایی که نکونام علیه امیر قلعه نویی زد جنجال زیادی به پا کرد. در حالی که صحبت های اخیر نکونام به اضافه افشاگری ایمان موسوی زیر سایه لیگ برتر قرار گرفته بود حسین کعبی هم بر علیه قلعه نویی افشاگری کرد.
وی در اینباره امروز گفت:حرف‌های جواد عین واقعیت است. به غیر از قلعه‌نویی، 8 نفر دیگر از مربی گرفته تا مدیرعامل باشگاه، دارند به فوتبال ایران ظلم می‌کنند. باعث تاسف است که در حال حاضر تعداد دلال‌ها از بازیکنان بیشتر شده است.
وی با بیان اینکه قلعه نویی زمانی که مربی تیم ملی شد فوتبال مرا نابود کرد گفت: در جام ملت‌های 2005 و بعد از هر بازی، 6-7 بازیکن مورد نظر قلعه‌نویی به اتاق او می‌رفتند. در این میان یکی از بازیکنان باتجربه با من خصومت زیادی داشت. همان موقع یکی از بچه‌های تیم ملی گفت علیه این بازیکن مصاحبه نکن تا در ترکیب قرار بگیری. متاسفم بگویم که این بازیکن زمانی الگوی‌من بود!
البته با کدهایی که علی کریمی از این بازیکن می دهد به نام علی کریمی می رسیم. باید دید که آیا علی کریمی به این موضوع واکنش نشان می دهد یا خیر.
telegram 19dey.com
ali    25 مرداد 1393 16:53
جناب کعبی چند ساله فوتبالت نابود شده؟ آخرین بازیات تو استیل آذینم اون موقع خوب نبودی چه برسه به الان وقتی نمیتونی بازی کنی هم تقصیر قلعه نوییه؟تنها یادگاریتم تو جام جهانی همون ضربه رزمی بود که به صورت فیگو زدی و با خوش شانسی اخراج و محروم نشدی
  • +3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۵-١٣٩٣, ١۶:۴٣

   

پر مبحث ترین ها