سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عمران زاده حالا یار جانی قلعه نویی است

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩٣, ١٨:۵٨    نسخه چاپی    
من 3 سال است که در استقلال با قلعه نویی کار می کنم. او در کار با کسی شوخی ندارد. این حرفها که نکونام گفته را نمی پذیرم و به نظرم واقعیت ندارد.
حنیف عمران زاده مدافع آسیب دیده استقلال می گوید نکونام درباره قلعه نویی راست نگفته است.

حنیف عمران زاده که این روزها دوران نقاهت آسیب دیدگی را پشت سر می گذارد در گفت و گویی با ای اسپرت از اختلاف میان قلعه نویی و نکونام سخن گفته و به کاپیتان تیم ملی خرده گرفته و. گفته:« من 3 سال است که در استقلال با قلعه نویی کار می کنم. او در کار با کسی شوخی ندارد. این حرفها که نکونام گفته را نمی پذیرم و به نظرم واقعیت ندارد.»

حنیف در سال اول آمدن قلعه نویی به استقلال رابطه خوبی با سرمربی نداشت. این دو بارها به دلیل رفتارهای خاص این مدافع شمالی تیم با هم اختلاف پیدا کرده بودند. حنیف که تا سال قبل یار صمیمی مهدی رحمتی بود پیش از فصل امسال با مهدی رحمتی به دفتر نظری جویباری رفتند تا طلب های سال قبل شان را طلب کنند. بعد ازان جلسه مهدی رحمتی به پیکان پیوست و حنیف قرارداد دو ساله جدیدش با آبی ها را امضا کرد. حالا قلعه نویی یک فدایی جدید در تیمش دارد. حنیف که چند هفته ای دیرتر به ترکیب تیمش اضافه می شود، حالا نگران حاشیه هایی است که حرف های نکونام می تواند برای استقلال ایجاد کند.

منبع: خبرآنلاین
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩٣, ١٨:۵٨

   

پر مبحث ترین ها