سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدافع محروم تیم فوتبال صبای قم:

کمی خودباوری امتیاز بازی تراکتور سازی را به ما می دهد

شاید این برای نخستین بار در طول لیگ دهم است که تیم صبای قم از هر نظر برای یک مسابقه حساس آماده است زیرا در هفته‌های اخیر بازیکنان تیم صبا به خودباوری کامل رسیده‌اند که در صورت اراده می‌توانند در بازی‌های بزرگ به نتایج خوبی دست یابند.

 مدافع محروم تیم فوتبال صبای قم گفت: از اینکه تراکتور سازی در خانه تیمی قوی و مدعی است نگران نیستیم بلکه با کمی خودباوری می‌توانیم از این بازی نیز به راحتی امتیاز بگیریم.

حمیدرضا فرزانه در آستانه بازی مقابل تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: بازی این هفته با تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز قطعاً مسابقه مشکلی است زیرا تراکتور سازان به دنبال حفظ اقتدار در خانه هستند و تیم ما نیز به کسب امتیاز از تبریز فکر می‌کند.

وی با ابراز ناراحتی از غیبتش در این دیدار، خاطرنشان کرد: در این بازی نگرانی خاصی نداریم زیرا از نظر آمادگی جسمانی و روحی بازیکنان تیم صبای قم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و خوشبختانه همه شرایط برای موفقیت صبای قم در این دیدار کامل و بسیار خوب وجود دارد.

آمادگی کامل بازیکنان صبا برای متوقف کردن تراکتور سازی

مدافع تیم فوتبال صبای قم با اشاره به تمرینات منظم این هفته تیم صبا، تصریح کرد: شاید این برای نخستین بار در طول لیگ دهم است که تیم صبای قم از هر نظر برای یک مسابقه حساس آماده است زیرا در هفته‌های اخیر بازیکنان تیم صبا به خودباوری کامل رسیده‌اند که در صورت اراده می‌توانند در بازی‌های بزرگ به نتایج خوبی دست یابند.

وی در ادامه به وضعیت تیم صبای قم تا پیش از مسابقه با تیم تراکتور سازی تبریز اشاره کرد و ابراز داشت: تیم صبای قم از نظر بازیکن خوشبختانه یکی از تیم‌های قوی لیگ نهم است، بنابراین نه تنها در بازی امروز با تراکتور سازی بلکه در بازی‌های آینده نیز با تمام توان به مصاف حریفان می‌رویم تا در پایان لیگ دهم به جایگاه شایسته‌ای دست یابیم.

عملکرد ضعیف صبا در هشت بازی متوالی

فرزانه با اشاره به بازی‌های گذشته صبای قم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: به دست نیاوردن پیروزی از هشت بازی‌ گذشته و کسب تنها چهار امتیاز از نظر عملکرد برای صبای قم مطلوب نیست اما قطعا انتظارات از تیم ما بیش از این است و باید از بازی با تراکتور سازی به فکر کسب امتیازات لازم باشیم.

وی بیان داشت: در بازی قبل با سپاهان اصفهان و حتی بازی هفته سیزدهم دور برگشت برابر مس کرمان، تیم صبا توانایی خود را به خوبی نشان داد و قطعا کسب امتیاز از این دو دیدار و بازی امروز با تراکتور سازی سبب می‌شد صبای قم در جدول رده‌بندی به جایگاه مناسبی برسد.

مدافع تیم فوتبال صبای قم در مورد بازی با تراکتور سازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز، عنوان داشت: بر خلاف اظهارنظرهای مختلف از اینکه تراکتور سازی در خانه تیمی خطرناک است، معتقدم اگر بازیکنان تیم فوتبال صبای قم در این دیدار همان توانایی و میل خود به کسب برتری در بازی‌های قبل را صرف کنند، می‌توانیم با دست پر از شهر تبریز خارج شویم.

وی اضافه کرد: در طول هفته گذشته فیلم‌های مختلفی از بازی‌های تراکتور سازی تهیه شده و توسط کادر فنی بررسی شده است تا آنها با مرور مسابقات قبل تیم تراکتور سازی، از این تیم به شناخت کافی برسند، ضمن اینکه آشنایی با نوع بازی نفت با توجه به شناخت تفکرات مربی این تیم کار سختی نیست.

تلاش صبا برای تحمیل دومین باخت متوالی به تراکتورسازان

فرزانه اظهار داشت: تراکتور سازی تبریز از بازی‌های قبل خود که در تبریز برگزار کرده است تنها یک بار به تیم فوتبال ذوب آهن و در آخرین بازی خانگی نیز به تیم سپاهان باخته است به همین دلیل هدف ما این است که بتوانیم ضمن کسب سه امتیاز سومین شکست تراکتور سازی را در خانه رقم بزنیم.

وی تاکید کرد: با دست پر خارج شدن از تراکتور سازی برای ما با اهمیت است، زیرا علاوه بر این بازی برابر تیم تراکتور سازی، بر اساس برنامه لیگ برتر در ادامه باز‌ها تا روز سی‌ام اردیبهشت ماه باید دو بازی حساس دیگر نیز برگزار کنیم، بنابراین کسب نتیجه مقابل تراکتور سازی ، تیم صبا را با انگیزه و روحیه بهتری به مصاف حریفان دیگر خواهد فرستاد.

تیم‌های فوتبال صبای قم و تراکتور سازی در دیداری از هفته پانزدهم نیم فصل دوم مسابقات دهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس از ساعت 18 امروز یکشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٢١

   

پر مبحث ترین ها