سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی تیم هاکی استان قم خبر داد:

قم از کمترین امکانات هاکی چمنی برخوردار است

کادر فنی تیم ملی هاکی چمنی، برای تشکیل اردوی آماده سازی این تیم به منظور اعزام به مسابقات انتخابی امیدهای آسیا، 65‌ هاکی‌باز از سراسر کشور را دعوت کرده‌اند که در بین آنها هاکی‌بازان قم نیز حضور دارند.
سرمربی تیم هاکی استان قم با اشاره به اینکه امکانات هاکی چمنی در قم ناچیز است گفت: هاکی بازان قم با دعوت به اردوی آماده سازی تیم ملی به رقابت‌های امیدهای آسیا اعزام می‌شوند.

سیامک موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم گفت: کادر فنی تیم ملی هاکی چمنی، برای تشکیل اردوی آماده سازی این تیم به منظور اعزام به مسابقات انتخابی امیدهای آسیا، 65‌ هاکی‌باز از سراسر کشور را دعوت کرده‌اند که در بین آنها هاکی‌بازان قم نیز حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه نفرات دعوت شده زیر نظر اسفندیار صفایی سرمربی تیم‌‌های ملی در برنامه‌های آماده سازی شرکت می‌کنند، یاد آور شد: هاکی بازان قم در حالی به تیم ملی دعوت شدند که ما در قم امکانات خاص و مورد توجهی برای فعالیت هاکی چمنی نداریم اما این نشان از توانمندی جوانان برومند هاکی قم است.

سرمربی تیم هاکی استان قم افزود: محمدرسول روستایی‌زاده، عباس کمالی، مسعود‌ هاشمیان، محمدرضا رضایی و محمد رجبلو نفراتی هستند که به تیم ملی هاکی چمنی دعوت شده‌اند تا در کنار سایر ملی‌پوشان خود برای پوشیدن پیراهن تیم ملی در بازی‌های قهرمانی امیدهای آسیا تلاش کنند.

اول تا نهم مرداد زمان برگزاری هاکی چمنی آسیا

وی اضافه کرد: رقابت‌های انتخابی هاکی چمنی امیدهای آسیا از اول تا نهم مرداد ماه سال جاری در کشور هنگ‌‌کنگ برگزار می‌شود و در کنار تیم جوانان ایران که در رده سنی امیدها در این رقابت‌‌ها شرکت می‌کند، تیم‌های چین‌تایپه، هنگ‌کنگ، چین،  ماکائو، عمان، قطر، ‌سنگاپور و تایلند نیز به رقابت می‌پردازند.

موسوی افزود: تیم‌های ژاپن، کره ‌جنوبی، هند، بنگلادش، پاکستان و مالزی شش تیم منتخب این مسابقات به شمار می‌روند و از 9 تیم مرحله مقدماتی نیز چهار تیم برتر به مرحله بعدی مسابقات صعود می کنند تا با شش تیم برتر که از قبل از سوی فدراسیون جهانی هاکی انتخاب شده‌اند، برای کسب مقام رقابت کنند.

دومین تجربه ایران در هاکی چمنی آسیا

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی امید‌ هاکی چمنی کشورمان دومین حضور خود در این مسابقات را تجربه می‌کند و هاکی بازان جوان و آینده‌دار قم که در یک سال اخیر با شرکت در رقابت‌های مختلف توانمندی خود را نشان داده‌اند، در صورت بروز آنچه که از آنها سراغ دارم، بخت خوبی برای عضویت تیم ملی خواهند داشت.

آماد‌گی هاکی بازان قم برای قهرمانی در مسابقات نونهالان کشور

موسوی که هدایت تیم نونهالان قم در رقابت‌های قهرمانی کشور را نیز بر عهده دارد، در خصوص زمان برگزاری رقابت‌های مرحله نهایی این مسابقات گفت: در حال حاضر زمان و مکان باز‌ی‌های نهایی بین چهار تیم راه یافته از مناطق چهار گانه کشور مشخص نیست اما تیم ما تمرینات آماده سازی خود را با قدرت برگزار می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:١۶

   

پر مبحث ترین ها