سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سر مربی تیم بسکتبال توزین الکتریک کاشان:

تیم بسکتبال قم با وجود مشکلات مالی خوب بازی کرد

این دیدار برای هر دو تیم راه و ترابری قم و توزین الکتریک بسیار حساس و سرنوشت ساز بود و با وجود اینکه تیم راه و ترابری قم دارای مشکلات مالی است اما در برابر تیم توزین الکتریک کاشان بسیار خوب ظاهر شد.
سر مربی تیم بسکتبال توزین الکتریک کاشان بازی تیم بسکتبال قم را با وجود مشکلات مالی بسیار خوب عنوان کرد.

ولادو ژورویچ شامگاه شنبه بعد از پیروزی تیمش با نتیجه 76 به 71 در مقابل تیم راه وترابری قم در دور برگشت مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ برتر کشورکه در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: این دیدار برای هر دو تیم راه و ترابری قم و توزین الکتریک بسیار حساس و سرنوشت ساز بود و با وجود اینکه تیم راه و ترابری قم دارای مشکلات مالی است اما در برابر تیم توزین الکتریک کاشان بسیار خوب ظاهر شد.

راه ترابری رویایی شوت می‌زد

وی با اشاره به اینکه تیم راه وترابری قم بهترین بازی فصل خود را امروز در مقابل تیم کاشان انجام داد، اظهار داشت: بازی با حساسیت خاصی انجام شد و تیم توزین الکتریک کاشان نیمه اول به خوبی دفاع کرد اما بازیکنان تیم راه و ترابری قم از جمله کلود مارکوس بازیکن فرانسوی تیم راه وترابری قم شوت‌های سه امتیازی رویایی می‌زد که این تیم توانست در نیمه نخست با اختلاف 17 امتیاز پیش بیفتد.

وی اضافه کرد: اصغر کاردوست بازیکن تیم راه وترابری قم در این فصل از مسابقات لیگ برتر بسیار عالی ظاهر شده است.
بازی سختی در مقابل تیم مهرام تهران داریم

سر مربی تیم بسکتبال تیم توزین الکتریک کاشان در خصوص بازی این تیم در نیمه نهایی گفت: تیم مهرام نسبت به تیم توزین الکتریک کاشان بسیار بهتر است اما متأسفانه تیم ما در سالن بسکتبال آزادی تهران نمی‌تواند خوب بازی کند.

وی در رابطه با داوری بازی نیز بیان داشت: در مورد داوری به هیچ موقع اظهار نظری ندارم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:١۴

   

پر مبحث ترین ها