سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل باشگاه راه وترابری قم :

صدا و سیمای قم نسبت به مسابقه راه و ترابری بی‌تفاوت است

 مدیر عامل باشگاه راه وترابری قم از بی‌تفاوتی صدا و سیما نسبت به دیدار دو تیم راه وترابری قم و توزین الکتریک کاشان انتقاد کرد.


دیدار دو تیم راه وترابری قم در مقابل توزین الکتریک کاشان که شامگاه شنبه در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد با حواشی‌هایی نیز همراه بود که حسن افکار درحاشیه این دیدار که تیمش بازی را نتیجه ۷۱ به ۷۶ در سالن دو هزار نفری ورزشگاه حیدریان قم واگذار کرد در گفتگو با خبرنگار مهر در قم از عدم توجه صدا و سیما قم به پخش زنده بازی تیم راه وترابری قم در برابر توزین الکتریک کاشان در مرحله حساس پلی آف انتقاد کرد.

لازم به ذکر است حمید خمجانی، دبیر فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران در سالن بسکتبال دو هزار نفری ورزشگاه حیدریان قم از نزدیک شاهد دیدار دو تیم بود.

شایان ذکر است دو هزار تماشاگر قمی از این بازی دیدن کردند و بی‌امان تیم راه وترابری قم را تا آخرین دقایق بازی مورد تشویق قرار دادند.

ولادو ژورویچ سر مربی صربستانی تیم بسکتبال توزین الکتریک کاشان در طول بازی با استرس درکنار زمین قدم می‌زد و همچنین چندین مورد نیز به تصمیمات داوری اعتراض شدید کرد.

سعید داورپناه ملی پوش توزین الکتریک نیز درطول بازی چندین بار به تصمیمات داوری شدیدا اعتراض کرد که سبب تحریک تماشاگران قمی شد و وی چندین مورد هنگامی که توسط سرمربی از زمین خارج شد به داور فحاشی کرد.

تیم راه و ترابری قم در سه کوار‌تر ۲۲ به ۱۹، ۴۲ به ۲۷ و ۵۴ به ۴۹ از حریف پیش بود که در کوار‌تر آخر بازی با نتیجه ۷۱ به ۷۶ واگذار کرد.

سر داور ورژ آبکاریان، داور اول نصر سعیدی نیا و داور دوم محمد زارعی و مهدی مکری ناظر بازی دیدار دو تیم راه و ترابری قم و توزین الکتریک کاشان بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:١١

   

پر مبحث ترین ها