سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی تیم فوتبال صبای قم:

برای توقف تراکتورسازی از جان مایه می‌گذاریم

خوشبختانه روحیه و انگیزه بچه‌های تیم‌ نیز بسیار بالا است اما تنها مشکل ما در حال حاضر به تعداد بالای مصدومان و محرومان تیم برمی‌گردد و بر همین اساس در بازی امروز از وجود دو بازیکن اصلی تیم در مصاف با تراکتور محروم هستیم.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: در حال حاضر از بهترین شرایط ممکن برخورداریم و در دیدار امروز با تمام توان به دنبال کسب یک نتیجه خوب هستیم زیرا مدت‌ها برای شناخت حریف کار کرده‌ایم.

عبدالله ویسی در آستانه بازی مقابل تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر در قم‌ تصریح کرد: شرایط تک ‌تک بچه‌های تیم صبای قم بسیار خوب است و آنها بسیار با انگیزه و با روحیه هستند، ضمن اینکه در فاصله بازی قبل تا این دیدار از هفته سی و دوم لیگ برتر خیلی زیاد برای کسب آمادگی مناسب تلاش کرده‌اند.

با شرایط ورزشگاه یادگار امام تبریز به خوبی آشنایی دارم

وی عنوان داشت: با شرایط ورزشگاه یادگار امام تبریز به خوبی آشنایی دارم، در روزهای اخیر با بررسی فیلم بازی‌های اخیر تراکتور سازی آنها را به خوبی آنالیز کرده‌ایم، در واقع باید بگویم که مدت‌های زیادی برای شناخت این تیم مشغول کار بوده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه برای پیروزی برابر تیم فوتبال تراکتور سازی برنامه داریم، تاکید کرد: تیم ما در شرایط بسیار خوبی است زیرا در این چند روز تمرینات پرفشاری را دنبال کردیم تا بچه‌های تیم از هر نظر به اوج آمادگی دست یابند.

مشکل صبا به تعداد بالای مصدومان و محرومان تیم باز می‌گردد

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه روحیه و انگیزه بچه‌های تیم‌ نیز بسیار بالا است اما تنها مشکل ما در حال حاضر به تعداد بالای مصدومان و محرومان تیم برمی‌گردد و بر همین اساس در بازی امروز از وجود دو بازیکن اصلی تیم در مصاف با تراکتور محروم هستیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم ابراز داشت: غلامعلی زاد دروازه‌بان تیم را به دلیل آسیب‌دیدگی در این دیدار همراه نخواهیم داشت و کاشی و فرزانه نیز محروم هستند تا همین مسئله کارمان را برابر تراکتور سازی با مشکل مواجه کند، ضمن اینکه خط دفاع ما با کمبود مواجه است.

تراکتورسازی را دست‌کم نخواهیم گرفت

وی با تاکید بر اینکه به دنبال این هستیم که با امتیاز به قم بازگردیم، اظهار داشت: حریف امروز ما تیم خوب و قدرتمندی است و ما به هیچ وجه آنها را دست‌کم نخواهیم گرفت ولی با نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی کاملا آشنا هستیم و مطمئنم اگر حواسمان جمع باشد، می‌توانیم در این دیدار به سه امتیاز دست یابیم.

ویسی تصریح کرد در دیدار امروز با تراکتور سازی باید در دو جبهه بجنگیم، ابتدا در داخل میدان که به مسایل فنی ربط پیدا می‌کند و به خوبی در این زمینه کار کرده‌ایم و تراکتور سازی را برای بازیکنانمان آنالیز کرده‌ایم و دوم تماشاگران پرشور و پرشمار تبریزی که مقابله با آنها بسیار سخت است.

می‌توانیم تماشاگران را ساکت نگه داریم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: اتفاق‌های داخل میدان می‌تواند روی تماشاگران تاثیر مستقیم داشته باشد و اگر ما از نظر فنی بهتر باشیم می‌توانیم تماشاگران را ساکت نگه داریم و بعد از آخرین بردی که در هشت هفته قبل مقابل شهرداری در تبریز کسب کردیم، در این دیدار نیز موفق باشیم.

دیدار صبای قم و تراکتور سازی از هفته سی و دوم دهمین دوره مسابقات لیگ برتر و در فاصله دو هفته به پایان دور رفت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‌های کشور، از ساعت 18 امروز به میزبانی حریف تبریز در ورزشگاه یادگار امام این شهر برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها