سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش به حرف‌های رحمتی

قلعه‌نویی: مهدی رحمتی خیلی نامرده!

قلعه‌نویی خطاب به بوستانی، مربی دروازه‌بان‌های جدید استقلال (همان کسی که رحمتی حاضر به تمرین زیر نظر او نشد و اصرار داشت که حمید بابازاده باید مربی دروازه‌با‌ن‌های استقلال باقی بماند) گفته: «مهدی خیلی نامرد است! من به رحمتی بازی دادم حالا این طوری جوابم را داد.
‫- مهدی رحمتی، دروازه‌بان محبوب امیر قلعه‌نویی که در 3 تیم با این سرمربی کار کرده بود حالا وارد جنگ با ژنرال شده است. ژنرالی که حتی اسطوره آبی‌پوشان یعنی فرهاد مجیدی نیز وقتی با او به مشکل خورد نتوانست تمامی سکوها و هواداران را با خود همراه کند.

به گزارش سرویس ورزشی فرارو، امیر قلعه‌نویی را اگر تمامی هواداران استقلال دوست نداشته باشند، قریب به اتفاق آنها به توانایی او در قهرمان کردن تیم اعتقاد دارند و با وجود کسب نتایج ضعیف در فصل قبل و ناتوانی در کسب سهمیه آسیا باز هم پشت او را خالی نکردند و این بازیکنان بودند که مورد انتقاد و گهگاهی توهین قرار گرفتند؛ نه امیر قلعه‌نویی.

فصل قبل فشار سکوها بر روی قلعه‌نویی بسیار زیاد بود. بازیکنان پا به سن‌گذاشته و پر اشتباه باعث شدند پرافتخارترین مربی لیگ برتر، فصل قبل را بدون جام پشت سر بگذارد. این موضوع باعث شد سرمربی استقلال قلم قرمز خود را روی نام‌های زیادی حتی بازیکنان محبوبش از جمله سیاوش اکبرپور بکشد.

مهدی رحمتی، گلر اول استقلال نیز بعد از اشتباه فاحش مقابل الریان و از دست رفتن شانس صعود آبی‌پوشان به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا دیگر مورد اعتماد قلعه‌نویی قرار نداشت. به همین دلیل مذاکره با دروازه‌بان‌های دیگر لیگ آغاز شد. موضوعی که به مذاق رحمتی خوش نیامد و دروازه‌بان سابق تیم ملی که به داشتن شرایط خاص در قرارداد و روحیه حساس در فوتبال ایران شهره است با قراردادی هنگفت، بار خود را بست و به پیکان رفت.

صحبت‌های دو روز قبل امیر قلعه‌نویی درباره اینکه علیرغم آماده نبودن رحمتی به او بازی می‌داده تا به تیم ملی برگردد، آتش زیر خاکستر را روشن کرد و رحمتی در مصاحبه‌ای طوفانی به سرمربی استقلال طعنه زد که برای فصل آینده به قلعه‌نویی زنگ زده اما سرمربی استقلال با حالت کنایه گفته: «حالا می‌روی تلویزیون و برای ناصر حجازی گریه می کنی؟»

این صحبت‌ها باعث تعجب و البته خشم سرمربی استقلال شد. او که در این مدت نشان داده به هیچ بازیکنی باج نمی‌دهد و این موضوع را در قبال مجیدی ثابت کرده قول داد به زودی جواب رحمتی را بدهد.

قلعه‌نویی خطاب به بوستانی، مربی دروازه‌بان‌های جدید استقلال (همان کسی که رحمتی حاضر به تمرین زیر نظر او نشد و اصرار داشت که حمید بابازاده باید مربی دروازه‌با‌ن‌های استقلال باقی بماند) گفته: «مهدی خیلی نامرد است! من به رحمتی بازی دادم حالا این طوری جوابم را داد. این من بودم که در مس کرمان دوباره به او بازی دادم تا دوباره متولد شود در حالی که آن موقع شرایط خوبی نداشت.»

باید دید جوابی که قلعه‌نویی قول داده به زودی آن را رسانه‌ای کند چه خواهد بود و البته رحمتی چه واکنشی نشان خواهد داد.
برچسب ها: قلعه نویی ، رحمتی ، استقلال
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۴-١٣٩٣, ١٢:۴٠

   

پر مبحث ترین ها