سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کرار جاسم برای حضور در استقلال به تهران می‌آید

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٠:٠٢    نسخه چاپی    
منتظر هستیم کارهای او روندش را طی کند و پس از تهیه بلیت به ایران خواهد آمد. او مشکلی برای حضور در ایران ندارد و این مسئله تنها به خواست مسئولان استقلال باز می‌گردد.

کرار جاسم برای حضور در استقلال به زودی به تهران سفر خواهد کرد.

تسنیم: مدیربرنامه‌های جاسم در خصوص اینکه خبرگزاری الغد پرس عراق به نقل از سخنگوی مطبوعاتی باشگاه الطلبه این کشور اعلام کرد که جاسم کرار به طور رسمی به استقلال پیوسته، گفت: این اتفاق هنوز رخ نداده اما تقریبا با باشگاه استقلال و آقای نظری جویباری به توافق رسیده‌ایم. منتظر هستیم کرار کارهای اداری‌اش طی شود و به تهران بیاید.

وی افزود: حضور کرار در استقلال هنوز صددرصد نهایی نشده و پس از حضور خودش مذاکرات نهایی انجام می‌شود. او از برخی باشگاه‌های خلیج فارس و ترکیه‌ای هم پیشنهادهایی دارد، اما به خاطر مسائل عقیدتی، خانواده‌اش و ارادتی که به ایران دارد، دوست دارد به استقلال بیاید هر چند حضورش در ایران به لحاظ مسائل مالی چندان به سودش نیست.

مدیربرنامه‌های کرار جاسم در پاسخ به این سؤال که این بازیکن چه زمانی به ایران می‌آید، عنوان کرد: منتظر هستیم کارهای او روندش را طی کند و پس از تهیه بلیت به ایران خواهد آمد. او مشکلی برای حضور در ایران ندارد و این مسئله تنها به خواست مسئولان استقلال باز می‌گردد. اکنون باشگاه استقلال او را می‌خواهد و ما هم رضایت‌مان را اعلام کرده‌ایم و مشکلی برای حضور کرار در استقلال نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها