سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حشمت مهاجرانی: در جام جهانی یک حماسه ساز داریم/دراین سیستم مسی هم گیر می افتد

بازیکنانی را که کروش با خودش به برزیل برده را می پسندم. درباره سردار آزمون هم باید بگویم که کروش کریم انصاری فرد را در تیمش داشت و او هم همان ویژگی ها را دارد. »
- مهاجرانی می گوید سیستمی که کروش برای تیمش درنظر گرفته یک سیستم درست و منطقی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حشمت مهاجرانی در ابتدای گفت و گوی خودش با خبرآنلاین یک موضوع را تکذیب می کند و می گوید: «اول از همه باید بگویم که من با هیچ رسانه فارسی زبان در دنیا مصاحبه نکرده ام. بنده فقط با برنامه فوتبال موندیال که با فیفا قراداد دارد حرف زده ام و احتمالا مصاحبه هایی که از من در شبکه های مختلف پخش می شود از این برنامه گرفته شده است. »
مهاجرانی در حالی این حرف را زد که یک سری از سایت های خبری انتقاد کرده بودند که چرا او با سایر رسانه های فارسی زبان در دنیا حرف زده است.
از مربی سابق تیم ملی درباره شرایط این روزهای تیم ملی سوال کردیم که او گفت: «باید بگویم که حتی اگر می شد انتقاد کرد الان زمانش نیست. اما استراتژی که کارلوس کروش برای تیمش دارد این است که هر تیمی که بخواهد مقابل آرژانتین و نیجریه بازی کند از آن استفاده می کند؛سیستم دفاعی. »
مهاجرانی این را گفت و ادامه داد: «تیم ملی یک ویژگی بزرگ دارد. در سه تا بازی دوستانه ای که از تیم ملی دیده ام متوجه شدم که بازیکنان به محض از دست دادن توپ تلاش می کنند تا آن را پس بگیرند. بازیکنان بسته بازی می کنند، خوب می دوند و سعی می کنند تا به حریف فضای کافی را ندهند. این سیستم درستی است و اگر بازیکنان آن را درست اجرا کنند حتی بازیکنانی مثل مسی هم می توانند در آن گیر می افتند. کروش به آنها گفته که در کمتر از ده ثانیه باید توپ را پس بگیرند و بازی را قطع کنندحتی اگر شده با خطا. من فقط یک چیز را نمی دانم و ندیده ام، اینکه اگر تیم ما در دقایق ابتدای گل بخورد چه تدبیری برای آن اندیشیده شده است. کروش در این زمینه نقشه اش را رو نکرده است. »
حشمت مهاجرانی درباره انتخاب نهایی بازیکنان توسط کروش هم این واکنش را نشان داد: «به نظرم انتخاب های خوبی بوده است البته به غیر از خلعتبری. اگر من جای کروش بودم حتما محمدرضا را دعوت می کردم اما به هر حال سلیقه ای است. بازیکنانی را که کروش با خودش به برزیل برده را می پسندم. درباره سردار آزمون هم باید بگویم که کروش کریم انصاری فرد را در تیمش داشت و او هم همان ویژگی ها را دارد. »
مهاجرانی در پایان گفت: «ما همیشه در شرایط سخت و در کارزارهای بزرگ یک حماسه ساز داشته ایم. اعتقادم این است که در صورت عملکرد خوب مقابل نیجریه می توانیم یک حماسه ساز داشته باشیم. بازیکنانی مثل قوچان نژاد، جهانبخش، آندو و حتی نکونام. »
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:٠٩

   

پر مبحث ترین ها