سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقل و انتقالات؛ پرسپولیس با جهار نفر ثبت کرد/بالاخره رضا نوروزی به پرسپولیس پیوست

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٠:۴٠    نسخه چاپی    
در اولین روز نقل و انتقالات لیگ برتر، قرارداد محسن بنگر مدافع فصل گذشته پرسپولیس به مدت دو سال تمدید شد و با مهدی دغاغله مهاجم فصل گذشته ملوان و طارمی مهاجم فصل قبل ایرانجوان بوشهر نیز به مدت دو سال قراردادی به ثبت رسید.
آغاز رسمی نقل و انتقالات؛ پرسپولیس با جهار نفر ثبت کرد
مهاجم فصل گذشته باشگاه نفت تهران به پرسپولیس پیوست. به گزارش خبرنگار بانک ورزش، در شرایطی که گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد مهاجم نوک اصلی قرمزها برای لیگ چهاردهم به گوش می‌رسید، دقایقی پیش کار انتقال نوروزی به پرسپولیس خاتمه پیدا کرد و این بازیکن با قرمزها قرارداد داخلی بست. این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه سپاهان با رقم پیشنهادی بیشتری به دنبال جذب نوروزی بوده، اما این بازیکن به خاطر دایی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا سرخپوش شد. به این ترتیب به احتمال فراوان پروژه انتقال کریم انصاری‌فر به پرسپولیس منتفی خواهد شد.
بگزارش پارس فوتبال- فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال از امروز (اول خرداد) به شکل رسمی آغاز شد و باشگاه پرسپولیس در اولین روز قرارداد محسن بنگر، مهدی دغاغله و طارمی را با این باشگاه به ثبت رساند. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر به هواداران تیمش وعده داد که قرارداد همه بازیکنان در فصل جدید حداقل دوساله خواهد بود تا خیال همه بابت فصل آینده هم راحت باشد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در اولین روز نقل و انتقالات لیگ برتر، قرارداد محسن بنگر مدافع فصل گذشته پرسپولیس به مدت دو سال تمدید شد و با مهدی دغاغله مهاجم فصل گذشته ملوان و طارمی مهاجم فصل قبل ایرانجوان بوشهر نیز به مدت دو سال قراردادی به ثبت رسید.

وی در ادامه تصریح کرد: قراردادهای باشگاه پرسپولیس با هر یک از بازیکنان حداقل به مدت دو سال به ثبت خواهد رسید تا خیال هواداران و کادر فنی بابت بازیکنان تیم، راحت باشد.

گفتنی است مذاکرات محسن بنگر با مسئولان باشگاه فقط نیم ساعت به طول انجامیده و به گفته بنگر قرارداد او با پرسپولیسی‌ها سفید و بدون مبلغ امضا شده است.
telegram 19dey.com
محمد اولیایی از مخت    2 خرداد 1393 13:55
به نظر من رضا نوروزی می تونه هم در بازی های لیگ برتر وهم اسیا به پرسپولیس کمک خواهد کرد
  • +20
کاظم    2 خرداد 1393 17:02
محسن بنگر نیم ساعته قرارداد سفید امضا کرده اینو میگن باتعصب
  • +21
سعيد    2 خرداد 1393 20:40
عاشقتم بنگر
  • +8
amar    2 خرداد 1393 21:14
رضا خوش امدی .........محسن خیلی مردی
  • +9
صابر محبي    2 خرداد 1393 22:01
محسن با تعصب دوستت داريم خيلي مردي .رضا خوش اومدي
  • +4
فرهاد    21 خرداد 1393 03:09
خوش امدی رضا جون چاکر داش محسن هم هستیم میخوامت پرسپولیس
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 6
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٠:۴٠

   

پر مبحث ترین ها