سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

5 بازیکن جدید پرسپولیس رو نمایی شدند

حاج‌محمدی احتمالا دومین صید باشگاه پرسپولیس به شمار می‌رود.حاج‌محمدی در بدو ورودش به باشگاه از انجام مصاحبه امتناع کرد
5 بازیکن جدید پرسپولیس رو نمایی شدند/

پنج بازیکن مدنظر علی دایی به باشگاه پرسپولیس رفتند تا برای فصل آینده قراردادشان را با این باشگاه تهرانی امضا کنند. بنا به کسب اطلاع خبرنگار بانک ورزش، از میان محسن فروزان، طارمي، محمدامین حاج‌محمد و مهدی دغاغله، بازیکن سابق ملوان و مهاجم ايرانجوان با پرسپولیسی‌ها قراردادی 2 ساله به امضا رساندند. بنا به گفته نزدیکان مهاجم ملوان، دغاغله طی قراردادی 2 ساله با رقم 600 میلیون تومان پرسپولیسی شد. رقم پایه‌ای قرارداد دغاغله 300 میلیون تومان است که به آن یک سری بندهای تشویقی اضافه شده که به چهارصد تا پانصد میلیون تومان افزایش می‌یابد.
از سوی دیگرامین حاج‌محمدی مدافع فصل گذشته تیم ملی فوتبال امید کشورمان و نفت تهران امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و در دیداری با علی دایی و رحیمی شرکت کرد.

گفتنی است حاج‌محمدی احتمالا دومین صید باشگاه پرسپولیس به شمار می‌رود.حاج‌محمدی در بدو ورودش به باشگاه از انجام مصاحبه امتناع کرد.
طارمی به پرسپولیس پیوست

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی، مهاجم فصل گذشته ایران جوان بوشهر در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال ایران با امضای قراردادی دو ساله به باشگاه پرسپولیس تهران پیوست.

این مهاجم ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قراردادش را به امضا رساند و جزو سهمیه زیر ۲۲ سال پرسپولیس در لیگ برتر محسوب می شود.
telegram 19dey.com
علی    31 اردیبهشت 1393 08:40
یه بار دیگه تعداد اسامی بازیکنان رو دقیق شمارش کنید و تیترتون رو اصلاح کنید.
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:١٧

   

پر مبحث ترین ها