سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ساکت گزینه مورد حمایت دايی برای مدیرعاملی پرسپولیس!

به نظر می رسد در این تنازع قدرت سهمی برای علی پروین گرفته نشده و او در ترکیب جدید پرسپولیس جایی نخواهد داشت و سرش بی کلاه خواهد ماند.


خبر مذاکرات جدی با مدیرعامل سابق سپاهان برای جانشینی پروین در پرسپولیس با موافقت دایی و شاگردانش روبه‌رو شده است.
!
به گزارش افکارنیوز، علی دایی یک قرارداد سنگین سه ساله با پرسپولیس دارد و به هیچ عنوان هم حاضر نیست کوتاه بیاید. ماندن علی دایی به معنای حضور بازیکنانی چون عالیشاه، عباس‌زاده، مسلمان، صادقیان، بنگر و... در پرسپولیس خواهد بود.

از طرفی در پی مصاحبه جنجالی و تند علی پروین علیه وزارت ورزش و شخص گودرزی، این وزارتخانه به این نتیجه رسیده که دیگر دلیلی بر همکاری با این چهره سرشناس پرسپولیسی‌ها وجود ندارد. این در حالی است که علی پروین در روزهای اخیر به کرات از علی دایی و شاگردانش تعریف کرده تا حداقل این طرف را از دست ندهد، اما ظاهرا سرمربی و بازیکنان پرسپولیس هم چندان دل خوشی از پروین ندارند و تصور می‌کنند با حضور او وزارت ورزش یک ریال هم به این باشگاه کمک نخواهد کرد.

از سوی دیگر گفته می‌شود مذاکرات جدی با محمدرضا ساکت انجام شده تا مدیرعامل سابق سپاهان جانشین پروین در پرسپولیس شود و از قرار معلوم این خبر با موافقت دایی و شاگردانش هم روبه‌رو شده.

به نظر می رسد در این تنازع قدرت سهمی برای علی پروین گرفته نشده و او در ترکیب جدید پرسپولیس جایی نخواهد داشت و سرش بی کلاه خواهد ماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٧:۵۴

   

پر مبحث ترین ها