سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خبر مهم برای طرفداران پرسپولیس

بازی تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از شبکه دوم سیما به طور زنده پخش می‌شود

دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس از شبکه دوم سیما به طور مستقیم پخش خواهد شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در پی اعلام برنامه پخش تلویزیونی بازی‌های هفته پایانی رقابت های لیگ برتر و اعتراض هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به عدم پخش بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: دیدار تیم این دو تیم بنا به گفته مسئولان صدا و سیما از شبکه دوم پخش خواهد شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: برنامه پخش رقابت های فوتبال که همواره از سایت ورزش 3 اعلام می‌شد اما امروز با وجود اعلام پخش بازی‌های تیم‌های مدعی در شبکه‌های سه، ورزش و شما هیچ اشاره‌ای به پخش بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان نشده است که این موضوع به اعتراض هواداران در فضای مجازی و ایمیل های فراوان آنها به سایت باشگاه و تماس‌های تلفنی هواداران در این باره منجر شده است.

در همین باره پیگیری‌های لازم را انجام دادیم و آقای هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر و مسئول پخش بازی‌های لیگ حرفه‌ای اعلام کرد بازی تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از شبکه دوم سیما به طور زنده پخش می‌شود. همچنین دیدار تیم های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز از شبکه ورزش، بازی تیم‌های نفت تهران و سپاهان اصفهان از شبکه شما و دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها