سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نايب رئيس هيئت كبدي استان قم خبر داد:

دعوت بانوان قمي به تيم ملي كبدي

سميه اسماعيل‌زاده و فريبا محمدظاهري دو بانوي كبدي كار قمي هستند كه به تيم ملي كبدي بانوان دعوت شده‌اند، نفراتي كه از اعضاي با تجربه و تاثيرگذار تيم بانوان هيئت قم در جريان رقابت‌هاي ليگ و قهرماني كشور سال گذشته بودند.
نايب رئيس هيئت كبدي استان قم از دعوت بانوان كبدي‌كار قمي به تيم ملي كبدي بانوان كشورمان خبر داد.

سعيده سادات خليلي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار داشت: كبدي قم در سال 89 موفقيت‌هاي ارزنده‌اي داشت كه بخش مهمي از آن به درخشش چشمگير بانوان كبدي كار قمي در جريان رقابت‌هاي قهرماني كشور و مسابقات ليگ برتر كبدي بانوان صورت گرفت.
وي با بيان اينكه بانوان قمي در كبدي استعداد و نبوغ بالايي دارند، عنوان داشت: كبدي در بين ساير رشته‌هاي ورزشي فعال استان قم با توجه به وجود استعدادهاي بسيار خوب و جوانان آينده‌دار در حال حاضر در بخش بانوان از جايگاه بسيار خوبي برخوردار است و هيئت نيز تلاش مي‌كند با تجهيز امكانات و در نظر گرفتن فضاي مناسب، به نيازهاي ورزشكاران به شكلي مطلوب رسيدگي كند.
وي ادامه داد: بانوان اين رشته ورزشي با وجود محدوديت‌هاي زياد، در هر دو رشته سالني و ساحلي در قم فعاليت مي‌كنند، ضمن اينكه تيم‌هاي بانوان قم در سال جديد نيز قطعا در مسابقات ليگ و قهرماني كبدي كشور حضوري گسترده‌اي خواهند داشت، حضور موفقي كه در سال گذشته صورت گرفت و حاصل آن دعوت چهره‌هاي مستعد به تيم‌ ملي بانوان را به دنبال داشت.
نايب رئيس هيئت كبدي استان قم افزود: سميه اسماعيل‌زاده و فريبا محمدظاهري دو بانوي كبدي كار قمي هستند كه به تيم ملي كبدي بانوان دعوت شده‌اند، نفراتي كه از اعضاي با تجربه و تاثيرگذار تيم بانوان هيئت قم در جريان رقابت‌هاي ليگ و قهرماني كشور سال گذشته بودند.
وي تاكيد كرد: موفقيت ارزنده تيم كبدي بانوان قم در سال گذشته قرار گرفتن در بين چهار تيم مرحله نهايي مسابقات ليگ برتر كبدي بانوان باشگاه‌هاي كشور بود كه اين تيم را در جدال با تيم‌هاي مطرح كبدي كشور، در آستانه كسب عنوان قهرماني نيز قرار داد.
خليلي عنوان داشت: موفقيت در ليگ برتر به دنبال درخشش بانوان كبدي‌ استان قم در مصاف با تيم‌هاي استان‌هايي كه به لحاظ امكانات بهتر از ما بودند، سبب شد تا دو نفر از اعضاي تيم بانوان قم از سوي كادر فني تيم ملي بانوان به اردوي تيم ملي براي مسابقات ملي دعوت شوند.
وي اضافه كرد: اين در حالي است كه سمميه اسماعيل‌زاده عضو تيم كبدي بانوان استان قم پيش از اين نيز از سوي كادر فني تيم ملي كبدي بانوان كشورمان براي شركت در اردوي تيم ملي كبدي ساحلي بانوان دعوت شده بود.
نايب رئيس هيئت كبدي استان قم افزود: در سال جديد نيز حضور در رقابت‌هاي قهرماني كشور و همچنين ليگ برتر كبدي بانوان از اولويت‌هاي مهم فعاليت‌هاي كبدي بانوان در بخش قهرماني به شمار مي‌رود تا بتوانيم موفقيت‌هاي سال 89 را بار ديگر تكرار كنيم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٠, ٠٣:٣٠

   

پر مبحث ترین ها