سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه نویی: نباید به سیاسی بودن این بازی فکر کرد

پرسپولیس در نیمه دوم فشار بیشتری آورد. ما تعویض کردیم تا خسرو را به جلو ببریم تا فشار را کم کنیم. من خوشحالم که 4 امتیاز اختلاف را حفظ کردیم. خوب بازی نکردیم و یک بازی درگیرانه بود ولی به یکی از اهداف خودمان رسیدیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازی بهتر تیم پرسپولیس در نیمه دوم تاکید کرد: ما در این بازی به یکی از اهداف خود رسیدیم.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی بعد از پایان دیدار این تیم برابر پرسپولیس در دربی 78 در جمع خرنگاران خاطرنشان کرد: باید از زحمات مظفری زاده تشکر کرد. او همه استانداردهای بین المللی را داشت و همیشه صادقانه قضاوت کرد. من واقعا از خداحافظی وی ناراحت هستم.

وی افزود: در نیمه اول ما بازی خوبی را ارایه کردیم ولی در نیمه دوم پرسپولیس بهتر از ما بود. البته آنها توپ را بهتر گردش در آوردند ولی تنها یک ضربه کاشته زدند. ما دو هدف داشتیم که به یکی از آنها رسیدیم. در این هفته های اخیر دو بازیکن از ما جدا شدند و جو روانی هم علیه ما به راه افتاده بود. از تماشاگران و بازیکنان هم ممنون هستم که بازی مردانه ای را ارایه کردند.

قلعه نویی در خصوص اینکه تیمش می تواند از حالا خود را قهرمان لیگ تلقی کند گفت: ما فعلا به بازی ذوب آهن فکر می کنیم و زمانی می توان از قهرمانی صحبت کرد که جام را بالای سر برد.

وی در خصوص بازیکنانی که قرار است از این تیم جدا شوند پاسخ داد: اجازه بدهید اسمی از این بازیکنان نبرم.

سرمربی تیم استقلال درباره جدایی برخی بازیکنان این تیم بیان کرد: نتایج نشان داد که بقیه بازیکنان توانستند که مهره های جایگزین خوبی باشند. بازیکنان مصدوم ما هم می رسند و فکر می کنم که با همین ترکیب می توانیم ادامه دهیم.

قلعه نویی در خصوص شعار هواداران درباره بازی سیاسی عنوان کرد: اصلا نباید به این حرفها ورود کرد. اگر ضربه کاشته محمد نوری به گل تبدیل می شد آیا باز هم از این حرفها می توان زد؟ اتفاقا من دوست داشتم بازی برد و باخت داشته باشد تا از این حرفها نزنند.

سرمربي آبي پوشان درباه تعویض های خود بیان کرد: پرسپولیس در نیمه دوم فشار بیشتری آورد. ما تعویض کردیم تا خسرو را به جلو ببریم تا فشار را کم کنیم. من خوشحالم که 4 امتیاز اختلاف را حفظ کردیم. خوب بازی نکردیم و یک بازی درگیرانه بود ولی به یکی از اهداف خودمان رسیدیم.

قلعه نویی گفت: ما یکسری بازیکنان را از دست دادیم ولی برخی بازیکنان را تغییر پست دادیم. ساموئل می تواند در چند پست بازی می کند و کبه هفته آینده بر می گردد. از طرفی اگر شرایط تطبیق پذیری بازیکن برزیلی ادمه یابد خیلی می تواند به ما کمک کند.

وی در خصوص حواشی این تیم درباره مشکلات مالی گفت: استقلال هیچ حواشی ندارد و روز گذشته همه مبالغی به حساب این تیم واریز شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٢, ١۴:١۵

   

پر مبحث ترین ها