سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیروزی دشوار برزیل مقابل ایران

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در جام قهرمان قاره ها، مغلوب برزیل شد. صبح امروز از ساعت 10:40 به وقت تهران، دو تیم ایران و برزیل در جام قهرمانان قاره ها، موسوم به جام جهانی کوچک، به مصاف هم رفتند و ملی پوشان کشورمان علیرغم ارئه نمایشی خوب در ست های سوم و چهارم، در نهایت 3 بر 1 مغلوب حریف قدر خود شدند.
عصر ایران - تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در جام قهرمان قاره ها، مغلوب برزیل شد.

امروز از ساعت 10:40 به وقت تهران، دو تیم ایران و برزیل در جام قهرمانان قاره ها، موسوم به جام جهانی کوچک، به مصاف هم رفتند و ملی پوشان کشورمان علیرغم ارئه نمایشی خوب در ست های سوم و چهارم، در نهایت 3 بر 1 مغلوب حریف قدر خود شدند.

جام قهرمانان قاره ها تا به حال پنج دوره برگزار شده است و برزیل دو بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده است. ایتالیا، هلند و کوبا، دیگر قهرمانان این جام هستند. میزبان همیشگی این مسابقات، ژاپن است.

ایران امسال برای دومین بار در این مسابقات حضور دارد. دوره قبلی حضور ایران، سال 2009 بود که در آن دوره، ایران تیم چهارم در بین شش تیم این جام شد. برزیل در حال حاضر، پرافتخارترین تیم در والیبال دنیاست.

ایران فردا صبح، ساعت 6:40 به وقت تهران، به مصاف ایتالیا می رود. ایتالیا امروز در نخستن بازی خود، 3 بر 1 روسیه را شکست داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٨-١٣٩٢, ١۶:٢٣

   

پر مبحث ترین ها