سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

يزداني خرم در قم:

تيم ملي كشتي ايران خود را براي قهرماني در المپيك 2012آماده مي كند

برگزاري مسابقات كشتي فرنگي براي رشد و توسعه اين رشته ورزشي در كشور بسيار اهميت دارد و اميد است جوانان با پيگير كردن اين رقابت ها، از تجربه ساير كشتي گيران ايران و كشورهاي خارجي استفاده كنند.
رييس فدراسيون كشتي جمهوري اسلامي ايران گفت: تيم كشتي ايران خود را براي حضور قدرتمندانه و قهرماني در مسابقات المپيك 2012 آماده مي كند.
    
'محمد رضا يزداني خرم' شنبه شب در حاشيه مسابقات بين المللي كشتي فرنگي يادگار امام در گفت وگوياايرنا خاطرنشان كرد: بعد از ناكامي تيم كشتي فرنگي ايران در المپيك 2008 ، ما براي المپيك 2012 برنامه ريزي كرديم و قطعا ايران در آن رقابت ها در قله هاي افتخار خواهد ايستاد.
وي ادامه داد: ما در كشتي فرنگي جوانگرايي كرديم و امروز در رقابت هاي مختلف نتايج آن را مشاهده مي كنيم و بخشي زيادي از موفقيت هاي تيم ملي نيز به خاطر بها دادن به جوانان است.
يزداني خرم همچنين با اشاره به عدم حضور ملي پوشان كشتي فرنگي ايران در رقابت هاي بين المللي جام يادگار امام راحل در قم خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه ملي پوشان اخيرا از رقابت هاي بين المللي به كشور بازگشته اند سرمربي تيم ملي صلاح ديدند كه به آنها استراحت دهند.
يزداني خرم همچنين گفت: برگزاري مسابقات كشتي فرنگي براي رشد و توسعه اين رشته ورزشي در كشور بسيار اهميت دارد و اميد است جوانان با پيگير كردن اين رقابت ها، از تجربه ساير كشتي گيران ايران و كشورهاي خارجي استفاده كنند.
وي ادامه داد: كشتي فرنگي ايران نسبت به ساير كشورهاي ديگر در وضعيت مطلوب قرار دارد و با برنامه هايي كه در حال انجام است در آينده شاهد شكوفايي و رشد بيشتر اين رشته ورزشي در كشور خواهيم بود.
يزداني خرم گفت: براي رشد كشتي در همه استان هاي مختلف كشور برنامه هاي مناسبي در دست انجام است.
مسابقات كشتي فرنگي يادگار امام با حضور تيم هايي از كشورهاي مختلف جهان به مدت دو روز در سالن ورزشي شهيد حيدريان قم در حال برگزاري است.
اين دوره از مسابقات با حضور 90 كشتي گير از ايران و 80 كشتي گير خارجي از كشورهاي روسيه، تركيه، آذربايجان، قزاقستان، قرقيزستان، ارمنستان و تركمنستان برگزار مي شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٢-١٣٨٩, ٢٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها