سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

3هزار پوند، بلیت خداحافظی با فرگوسن!

خبر خداحافظی فرگوسن از منچستر یونایتد باعث کاهش در ارزش سهام باشگاه منچستر یونایتد در بازار بورس نیویورک شد. خبر خداحافظی فرگوسن باعث شد تا ارزش سهام منچستر یونایتد 4.5 درصد کاهش پیدا کند و از 3.9 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد دلار برسد.
تبعات خداحافظی آلکس فرگوسن از منچستر یونایتد باعث شد تا ارزش سهام منچستریونایتد در بورس نیویورک کاهش پیدا کند و بهای بلیط آخرین بازی منچستر یونایتد در لیگ برتر رشد بی سابقه ای داشته باشد.

به گزارش ایسنا، آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد در آخر فصل از مربی‌گری در فوتبال برای همیشه کناره گیری می کند. به این ترتیب وست برومویچ آخرین تیمی است که فرگوسن به عنوان سرمربی در منچستر یونایتد با آن روبرو می شود.

در حالی که 2 هفته برای آغاز این بازی زمان باقی است، از هم اکنون شور و شوق زیادی برای خرید بلیت آخرین دیدار فرگوسن به عنوان سرمربی در منچستر یونایتد شروع شده است و همین اتفاق باعث شده است قیمت بلیت های این دیدار به شدت افزایش پیدا کند و به حدود 3 هزار پوند برسد.

هواداران فوتبال در انگلیس همزمان با درخواست های مکرر خود به خرید اینترنتی بلیت های بازی وست برومویچ و منچستر یونایتد متوجه قیمت بالای آن شدند. هر چند افزایش قیمت بلیت باعث نگرانی اقشار متوسط انگلیس شده است و آنها معتقدند تا زمان آغاز این بازی بلیت های مسابقه گرانتر از قبل خواهند شد.

همچنین خبر خداحافظی فرگوسن از منچستر یونایتد باعث کاهش در ارزش سهام باشگاه منچستر یونایتد در بازار بورس نیویورک شد. خبر خداحافظی فرگوسن باعث شد تا ارزش سهام منچستر یونایتد 4.5 درصد کاهش پیدا کند و از 3.9 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد دلار برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩٢, ٠٨:١۵

   

پر مبحث ترین ها