سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فتح الله زاده:قلعه نویی مزاح کرده،او سال بعد قطعا سرمربی استقلال است

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٢, ٠٧:١٢    نسخه چاپی    
قبل از بازی با الهلال اعلام کردم که چه پیروز باشیم و چه بازنده سال بعد قلعه‌نویی سرمربی استقلال است. مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها که امروز می‌شنویم در تیم اختلاف می‌اندازد. قرارداد من با قلعه‌نویی دو ساله بوده است، به هر حال خوشحالم که در استقلال همدلی وجود دارد.
مدیر عامل استقلال از همه هواداران به خاطر حمایت هایشان تشکر می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پیروزی سه بر صفر تیش مقابل الریان گفت:« ما مدیون مطبوعات و رسانه ها هستم.اگر یک زمان دلگیری پیش آمده به خاطر این است که تحت فشار هستیم.من از همه به خصوص هواداران استقلال تشکر می کنم.»

فتح الله زاده این را گفت و ادامه داد:«به بازیکنان تا همین چند روز پیش هیچ پولی نداده بودیم اما آنها مردانه و باغیرت برای استقلال بازی کردند.»

او در پاسخ به این سوال که صحبت‌های زیادی در مورد ماندن یا نماندن قلعه‌نویی مطرح شده است هم حرف زد وگفت:«شما می‌دانید نباید به این حرف‌ها توجه زیادی کرد. تا روزی که من هستم و کار می‌کنم برنامه‌هایم را دنبال خواهم کرد. انتخاب سرمربی در اختیار هیئت ‌مدیره نیست. متأسفانه در رسانه‌ها چیزی مطرح می‌شود که به هیچ وجه درست نیست. انتخاب سرمربی بر عهده مدیرعامل است، آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند شاید از این مسئله خبر ندارند.

قبل از بازی با الهلال اعلام کردم که چه پیروز باشیم و چه بازنده سال بعد قلعه‌نویی سرمربی استقلال است. مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها که امروز می‌شنویم در تیم اختلاف می‌اندازد. قرارداد من با قلعه‌نویی دو ساله بوده است، به هر حال خوشحالم که در استقلال همدلی وجود دارد.»

به فتح الله زاده گفتیم اما قلعه نویی حرف دیگری زده و گفته که شاید استقلال فصل آینده او را نخواهد، گفت:« به هر حال او مزاحی کرده است، ما عاشق او هستیم.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٢, ٠٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها