سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: به رویانیان حق می‌دهم

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩١, ١۵:٢٠    نسخه چاپی    
علی کفاشیان گفت: من به رویانیان حق می‌دهم که به دنبال دفاع از حق پرسپولیس باشد.
رییس فدراسیون فوتبال پس از نشست با محمد رویانیان و فدا حسین مالکی گفت: من از افرادی که چنین نشستی را ترتیب داده بودند تشکر می‌کنم. همچنین از زحمات رویانیان که واقعا برای فوتبال کشور تلاش می‌کند ممنونم. می‌دانم که او خیلی هوای باشگاه پرسپولیس را دارد و ایجاد آکادمی و انجام کارهای زیر ساختی از سوی او قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: هدف همه ما کمک به فوتبال کشور است. اختلاف سلیقه طبیعی است و ممکن است بحث‌هایی بین افراد به وجود بیاید، اما باعث نمی‌شود که ما مقابل هم قرار بگیریم.

کفاشیان با اشاره به این که رویانیان نقطه نظرات خوبی درباره داوری داشت، گفت: من به رویانیان حق می‌دهم که به دنبال دفاع از حق پرسپولیس باشد، البته او در برنامه «90» هم از داوران دفاع کرد و همچنین در جلسه امروز نقطه نظرات خوبی مطرح شد که قرار شد رویانیان در جلسه‌ای با حضور خود داوران نظرات خود را به آنها منتقل کند.

وی در پایان گفت: همه ما برای رشد فوتبال کشور تلاش می‌کنیم. رویانیان و سایر مدیران باشگاه‌ها به دنبال توسعه فوتبال هستند، ضمن این که ما باشگاه‌ها را بدنه فدراسیون می‌دانیم و باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩١, ١۵:٢٠

   

پر مبحث ترین ها