سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا رویانیان را به ایتالیا دعوت کرد

مسئولان فدارسیون فوتبال این کشور نیز در نامه‌ای که به باشگاه پرسپولیس رسیده، اعلام کرده‌اند که علاقمند به دیدار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا که در راس آن آقای آبه‌ته است، هستند و امیدوارند در اردیبهشت یا خرداد ماه دیداری برگزار شود.
مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا در نامه‌ای علاقه‌مندی خود را به حضور مجدد رویانیان در ایتالیا و مذاکره با آبه‌ته رئیس فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سفر رویانیان به ایتالیا و حضور باره‌سی در ایران موجب شد تا ایتالیایی‌ها بیش از گذشته علاقه خود را به برقراری ارتباط با باشگاه‌های ایرانی اعلام کنند.

از همین رو پس از اینکه مشخص شد احتمال فراوان تیم پیشکسوتان آث‌میلان ایتالیا با چهره‌های سرشناس خود در سال 92 برای دیدار با پرسپولیس به تهران سفر خواهد کرد، مسئولان فدارسیون فوتبال این کشور نیز در نامه‌ای که به باشگاه پرسپولیس رسیده، اعلام کرده‌اند که علاقمند به دیدار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا که در راس آن آقای آبه‌ته است، هستند و امیدوارند در اردیبهشت یا خرداد ماه دیداری برگزار شود.

قرار است رویانیان به زودی درباره این موضوع تصمیم نهایی را بگیرد. در این بین باره‌سی نقش بسزایی داشته است. قرار است در چند روز آینده رویانیان جواب خود را به ایتالیا بدهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١١-١٣٩١, ١٩:۴٩

   

پر مبحث ترین ها