سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمدرضایی: به خاطر قلعه‌نویی آبی‌پوش شدم

بروز شده : ٧-٠٩-١٣٩١, ١٧:٠۵    نسخه چاپی    
خیلی دوست دارم از باشگاه استقلال به تیم ملی برسم و در حال حاضر منتظر اجازه قلعه نویی هستم تا در تمرینات تیم حاضر شوم.
هافبک پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی با اعلام اینکه قراردادش با استقلال 1.5 ساله است،گفت: به خاطر کارکردن با قلعه نویی استقلال را انتخاب کردم و از استقلال می‌خواهم به تیم ملی برسم.

عباس محمدرضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دلیل پیوستنش به تیم استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: من پیشنهاداتی از باشگاه های سپاهان و پرسپولیس داشتم و حتی برای آنکه به پرسپولیس بروم رویانیان و گل محمدی با من صحبت کرده بودند اما من استقلال را به خاطر کارکردن با امیر قلعه نویی انتخاب کردم چون می دانم بازیکنان بزرگی را تحویل جامعه فوتبال داده است.

وی با اعلام اینکه قراردادش با باشگاه استقلال 1.5 ساله است، اظهار داشت: خیلی دوست دارم از باشگاه استقلال به تیم ملی برسم و در حال حاضر منتظر اجازه قلعه نویی هستم تا در تمرینات تیم حاضر شوم.

هافبک پشین تیم فوتبال فجرسپاسی در خصوص تیم فجر نیز تاکید کرد: من به دلیل مشکلات خانوادگی که داشتم مجبور به جدایی از تیم فجر شدم و برای این تیم که دوران خوبی نیز در آن داشتم آرزوی موفقیت می کنم. تیم فجر با پتانسیلی که دارد می تواند جایگاه خود را در جدول رده بندی لیگ بازهم ارتقا دارد اما حیف که از این تیم حمایت لازم نمی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٩-١٣٩١, ١٧:٠۵

   

پر مبحث ترین ها