سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل

مولداوی صفر – انگلیس 5: شب زيباي هافبك ها

جان تری در دقایق پایانی مصدوم شد و میدان را ترک کرد. انگلیس بدون او ده‌نفره بازی کرد. مشخص نیست میزان آسیبی که او دیده چقدر است.
انگلیس رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2014 را با برد قاطع در خانه مولداوی آغاز کرد.

روی هاجسون فرانک لمپارد و استیون جرارد را در میانه میدان کنار هم قرار داده بود و لمپارد در همان دقیقه 3 گل‌زنی کرد. ضربه تام کلورلی در محوطه جریمه به دستان سمیون بولگارو برخورد کرد. البته او بسیار نزدیک به کلورلی بود و تلاش کرد دستش را دور کند اما توپ به دست این مدافع راست برخورد کرد. فرانک لمپارد هشتمین پنالتی ملی‌اش را در این صحنه به گل تبدیل کرد.

لمپارد در دقیقه 29 گل دوم را هم زد. آدام جانسن دریافت که لمپارد دارد به محوطه جریمه می‌رود و او را با سانتری عالی صاحب توپ کرد. هافبک چلسی هم با ضربه سر، بدون دردسر گل دوم را زد.

جرمین دفو در دقیقه 32 گل سوم را زد. او روی پاس الکس اوکسلاد-چمبرلن شوت زد که توپ از دستان استانیسلاو ناماسکو رها شد و به درون دروازه غلتید.

گل چهارم را جیمز میلنر در دقیقه 74 زد. روی همکاری دنی ولبک، کلورلی و تئو ولکات میلنر فضای کافی را یافت و با شوت گل‌زنی کرد.

سرانجام لیتون بینز در دقیقه 83 با ضربه‌ای ایستگاهی که به شانه یکی از مدافعان برخورد کرد و به‌شدت تغییر مسیر یافت اولین گل ملی خود را به ثمر رساند.

جان تری در دقایق پایانی مصدوم شد و میدان را ترک کرد. انگلیس بدون او ده‌نفره بازی کرد. مشخص نیست میزان آسیبی که او دیده چقدر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۶-١٣٩١, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها