سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تیم ملی والیبال کشورمان مقابل پرتغال شکست خورد

بروز شده : ۴-٠۶-١٣٩١, ١٧:٢۶    نسخه چاپی    
رتغالی‌ها که از پیروزی 3 بر صفر هلند مقابل دومینیکن در بازی اول انتخابی لیگ جهانی شوکه به نظر می‌رسیدند، با توان بیشتری نسبت به بازی گذشته در برابر ایران توپ می‌زدند تا هم شکست 3 بر صفرِ پیشین مقابل ایران را جبران کرده باشند و هم برای دیدار احتمالی‌شان با هلند آماده‌تر باشند.
تیم ملی والیبال مردان در سومین بازی تدارکاتی به مصاف پرتغال رفت و با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال مردان ایران در سومین بازی تدارکاتی که به میزبانی اسلوونی برگزار می‌شود، ظهر امروز به مصاف پرتغال رفت و در دیداری پر کش و قوس با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

شاگردان ولاسکو ست‌های دوم و چهارم را با امتیازهای 28 بر 26 و 31 بر 29 به سود خود پایان بردند، اما در ست‌های اول، سوم و پنجم و با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 19 و 15 بر 12 بازی را واگذار کردند.

پرتغالی‌ها که از پیروزی 3 بر صفر هلند مقابل دومینیکن در بازی اول انتخابی لیگ جهانی شوکه به نظر می‌رسیدند، با توان بیشتری نسبت به بازی گذشته در برابر ایران توپ می‌زدند تا هم شکست 3 بر صفرِ پیشین مقابل ایران را جبران کرده باشند و هم برای دیدار احتمالی‌شان با هلند آماده‌تر باشند. البته بازیکنان این تیم علاوه بر افزایش توان فنی، از کری خوانی‌های غیرمعمول نیز در سراسر بازی غافل نبودند که این موضوع در لحظاتی از ست چهارم باعث توبیخ شدید آنها توسط سرمربی‌شان شد تا جایی که به دستور سرمربی پرتغال حتی بازیکنان ذخیره این تیم برای چند پوئن به جای تشویق تیم‌شان در سکوت بازی را دنبال کردند.

خولیو ولاسکو در این بازی به سید محمد موسوی عراقی استراحت داد و از دیگر 13 بازیکن خود در طول بازی بهره گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۶-١٣٩١, ١٧:٢۶

   

پر مبحث ترین ها