سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس شورای هماهنگی ورزش سازمان صدا و سیما خبر داد:

خریداری کامل حق پخش المپیک

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩١, ١٩:۴۴    نسخه چاپی    
شبکه 3 مسابقات ورزشکاران ایران را به تصویر خواهد کشید و دیگر رویدادهای المپیک از دیگر شبکه‌های سیما پخش خواهد شد. بطوری که شبکه ورزش با 20 ساعت پخش در شبانه روز بالاترین سهم را خواهد داشت و کل رویدادهای المپیک منهای ورزش‌هایی که از لحاظ پوششی مشکل دارد پخش کامل خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی ورزش سازمان صدا و سیما از تدارک گسترده رسانه ملی برای پوشش رقابت‌های المپیک لندن خبر داد.

به گزارش فارس، علی اصغر پور محمدی، در خصوص پخش رقابت‌های المپیک2012 لندن از رسانه ملی گفت: هدف ما پوشش کامل این مسابقات است تا بتوانیم این رویداد بزرگ را از شبکه‌های مختلف سیما به تصویر بکشیم.

وی به جدول پخش شبکه‌های مختلف سیما اشاره کرد و افزود: شبکه 3 مسابقات ورزشکاران ایران را به تصویر خواهد کشید و دیگر رویدادهای المپیک از دیگر شبکه‌های سیما پخش خواهد شد. بطوری که شبکه ورزش با 20 ساعت پخش در شبانه روز بالاترین سهم را خواهد داشت و کل رویدادهای المپیک منهای ورزش‌هایی که از لحاظ پوششی مشکل دارد پخش کامل خواهد شد.

مدیر شبکه سه سیما در همین رابطه ادامه داد: اولویت پخش اخبار با شبکه سوم سیما است و سایر شبکه‌ها نیز با ویژه برنامه‌های مختلف از المپیک این مسابقات را برای مخاطبان پخش خواهند کرد.

پورمحمدی به ساعات پخش ویژه برنامه‌‌های المپیک اشاره و خاطر‌نشان کرد: رویدادهای المپیک از ساعت 6 بامداد آغاز خواهد شد و تا پایان روز و ساعاتی از شب برای مخاطبان پخش می‌شود.

وی با اشاره به تدارک رسانه ملی برای پوشش مطلوب رقابت‌های المپیک اشاره و تصریح کرد: تمام هماهنگی‌ها انجام شده و گروه‌های اعزامی صدا و سیما در 4 مرحله به محل بازی‌ها خواهند رفت. یک تیم 25 نفره که حدود 7 نفر هم در لندن به آنها اضافه می‌شوند در 2 استودیو پخش مسابقات را به عهده می‌گیرند.

پور محمدی ضمن آرزوی موفقیت برای کاروان المپکی کشورمان گفت: آرزوی مجموعه سیما برای کاروان المپیکی ایران موفقیت و کسب مدال است و در امر یاری رسانی به ورزشکاران از لحاظ رسانه‌ای کوتاهی نخواهیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی ورزش سازمان صدا و سیما با اشاره به مسابقات پارالمپیک گفت: رقابت‌های پارالمپیک اگر چه برای میزبان از اهمیت بالایی برخوردار نیست اما برای ما به دلیل کسب مدال‌های بی شمار از اهمیت بالایی برخوردار است و رسانه ملی در این باره نیز از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩١, ١٩:۴۴

   

پر مبحث ترین ها