سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ایتالیا زیر پاهای اسپانیا له شد / جام قهرمانی بالای سر ماتادورها

قبل از این تیم ملی فوتبال آلمان با کسب سه عنوان قهرمانی به تنهایی عنوان پرافتخارترین تیم قاره سبز را در اختیار داشت که با قهرمانی اسپانیا در جام چهاردهم، ژرمن ها از این تنهایی درآمدند.
اسپانیا با برد پرگل چهار بر صفر مقابل ایتالیا، جام قهرمانی یورو 2012 را بالای سر برد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مسابقه اسپانیا و ایتالیا از همان دقایق اول جذاب شد؛ زمانی که داوید سیلوا در دقیقه 14 گل اول بازی را زد تا نشان دهد دفاع مستحکم ایتالیا، جلوی اسپانیا کارآیی ندارد. ایتالیایی ها که در بازی با آلمان ثابت کرده بودند دفاع مستحکمی دارند و به راحتی اجازه نمی دهند دروازه شان باز شود، مقابل اسپانیا نتوانستند خوب از دروازه خود دفاع کنند.

اسپانیا علاوه بر گلی که سیلوا در دقیقه 14 زد ، یک گل هم در دقیقه 41 توسط آلبا زد تا نیمه اول را با تفاضل دو گل به پایان ببرد.

در نیمه دوم تصور می شد ایتالیا با تغییر سیستم بازی خود، راهی به دروازه اسپانیایی ها پیدا کند. اما باز هم اسپانیا بود که بازی بهتری انجام داد و ایتالیا را مقهور قدرت خود کرد. اسپانیایی ها دو گل هم در نیمه دوم زدند و دروازه خود را بسته نگه داشتند تا مسابقه را با نتیجه 4 بر صفر ببرند. دو گل اسپانیا در نیمه دوم را تورس و ماتا در دقایق 84 و 88 زدند.

قبل از این تیم ملی فوتبال آلمان با کسب سه عنوان قهرمانی به تنهایی عنوان پرافتخارترین تیم قاره سبز را در اختیار داشت که با قهرمانی اسپانیا در جام چهاردهم، ژرمن ها از این تنهایی درآمدند. اسپانیا که در سال 2008 عنوان قهرمانی یورو را به خود اختصاص داده بود در جام جهانی 2010 هم قهرمان شد و با قهرمانی در یورو 2012 رکوردماندگاری را از خود برجای گذاشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩١, ٠٨:٣٠

   

پر مبحث ترین ها