سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یونان - روسيه ، پايان كار يونان؟

یونان در دو بازی ابتدایی خود با وجود اینکه هم مقابل لهستان و هم مقابل جمهوری چک در ابتدا نتیجه را واگذار می کرد اما نشان داد می تواند با جنگندنی نتیجه را عوض کند و به بازی برگردد. آنها در هر 11 بازی رسمی اخیر خود حداقل یک گل به ثمر رسانده اند و در 23 دیدار اخیر خود نیز تنها 2 شکست در کارنامه خود دارند.
یونان قهرمان یورو 2004 در حالی در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف روسیه می‌رود که برای صعود به دور بعد تنها به پیروزی نیاز دارد.

روسیه در حالی در سومین دیدار خود در رقابتهای یورو 2012 به مصاف یونان قهرمان سال 2004 می رود که یک تساوی هم می تواند شاگردان دیک ادووکات را راهی مرحله یک چهارم نهایی کند.

یونان – جمهوری چک
ورزشگاه: ملی لهستان
ظرفیت: 50 هزار نفر
داور: یوناس اریکسون (سوئد)

* شانس یونان برای پیروزی مقابل روسیه بسیار کم به نظر می رسد. آنها در 10 بازی مقابل روسیه تنها یک پیروزی کسب کرده اند که به 20 سال پیش بازمی گردد. رکورد آنها مقابل شوروی بسیار بدتر بود، آنها از 11 بازی 9 دیدار را واگذار کرده بودند.

* آمار یونان در یورو بعد از قهرمانی شان در سال 2004 بسیار ناامید کننده است. آنها اکنون از 5 بازی خود 4 دیدار را واگذار کرده اند و یک تساوی کسب کرده اند.

* یونان در دو بازی ابتدایی خود با وجود اینکه هم مقابل لهستان و هم مقابل جمهوری چک در ابتدا نتیجه را واگذار می کرد اما نشان داد می تواند با جنگندنی نتیجه را عوض کند و به بازی برگردد. آنها در هر 11 بازی رسمی اخیر خود حداقل یک گل به ثمر رسانده اند و در 23 دیدار اخیر خود نیز تنها 2 شکست در کارنامه خود دارند.

* روسیه در 16 ماه گذشته در 16 بازی شکست ناپذیر بوده اند. آخرین شکست آنها در دیدار دوستانه مقابل ایران در فوریه سال گذشته در ابوظبی رقم خورده است.

* آلن ژاگوئف در 4 بازی اخیر خود برای روسیه 6 گل به ثمر رسانده است. به جز 3 گلی که او در دیدار مقابل لهستان و جمهوری چک در دو بازی اخیر به ثمر رسانده این بازیکن یک بار مقابل اسلوواکی و 2 بار مقابل آندورا در مرحله مقدماتی رقابتها نیز گلزنی کرده است.

* روسیه به دنبال ثبت هت تریک در پیروزی مقابل یونان در مرحله پایانی رقابتهای یورو است. آنها در یورو 2004 یونان را در مرحله گروهی 2 بر یک شکست دادند و در یورو 2008 نیز این تیم را یک بر صفر از پیش رو برداشتند.

ترکیب احتمالی:
یونان (3-3-4)
میچالیس سیفاکیس، واسیلیس توروسیدیس، کاریاکاس پاپادوپولوس، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، خوره هولباس، کاستاس کاتسورانیس، جیانیس مانیاتیس، جیورجیوس کاراگونیس، دیمیتریس سالپینگیدیس، فانیس گکاس، جیورجیوس ساماراس.

روسیه (3-3-4)
ویاچسلاو مالافیو، الکساندر آنیوکوف، الکسی برزوتسکی، سرگی ایگناشویچ، یوری ژیرکوف، ایگور دنیسوف، رومن شیروکوف، کنستانتین زیریانوف، آلن ژاگوئف، آندری آرشاوین، الکساندر کرژاکوف.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩١, ٢٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها