سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنان دایی بوی رفاقت می‌دهد!

کریمی: در ایران فقط پیراهن پرسپولیس را می‌پوشم

حرفهای دایی بوی رفاقت می دهد.  من باید رو در رو با دایی صحبت کنم چون باور دارم او حقیقتا مصلحت مرا بیش از هر چیز مد نظر دارد. بی تردید در ایران جز پرسپولیس پیراهن دیگری بر تن نخواهم کرد و چنانچه به تیمی در خارج از کشور بروم حتما" با دایی مشورت می کنم.

دو بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سالهاست بنا بر دلایلی با یکدیگر اختلاف نظر پیدا کرده‌اند و هر دو از پرسپولیسی های مورد علاقه هواداران هستند در اظهار نظرهایشان ابراز تمایل کرده اند که دوباره در یک تیم کنار هم باشند.

به گزارش شبکه ایران، پس از آنکه علی کریمی با نظر مسئولان باشگاه استیل آذین از این تیم کنار گذاشته شد، چند تیم لیگ برتری خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن تکنیکی شدند اما کریمی اعتقاد دارد در فوتبال ایران تنها پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که از سالها قبل اختلاف نظرهایی بین او و علی کریمی وجود داشت روز شنبه از تمایلش برای جذب علی کریمی سخن گفت و ابراز امیدواری کرد طی روزهای آینده در نشستی زمینه همکاری دو طرف در پرسپولیس فراهم شود.

علی کریمی در واکنش به حرف های علی دایی گفت: حرفهای دایی بوی رفاقت می دهد. حیف شد که سالهای زیادی به کدورت و دلخوری گذشت. من باید رو در رو با دایی صحبت کنم چون باور دارم او حقیقتا مصلحت مرا بیش از هر چیز مد نظر دارد. بی تردید در ایران جز پرسپولیس پیراهن دیگری بر تن نخواهم کرد و چنانچه به تیمی در خارج از کشور بروم حتما" با دایی مشورت می کنم.

کریمی در ادامه افزود: چنانچه به او دست همکاری و دوستی بدهم تا آخرش پایدار خواهم ماند و در نقش یک بازیکن بیش از همیشه به مربی مثل دایی احترام گذاشته و مطیع انضباط تیمی خواهم بود. آرزوی اکثر فوتبالیستها ایرانی حضور در یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال است. روی همین اصل اگر با دقت و دور اندیشی عمل شود این دو تیم بار دیگر می توانند دو قطب اصلی و جذاب فوتبال باشگاه‌های کشور گردند.


کریمی در خصوص جدایی اش از استیل آذین گفت: هدایتی پدرانه رفتار کرد.او با توجه به نیازهای تیمش،همانطور که قول داده و از ابتدا هم گفته بود، بدون هیچ شرط و شروطی رضایت نامه ام را در اختیارم گذاشت. اگرچه در ابتدا وقتی با تقاضای جدایی ام روبرو شد بسیارسعی کرد تا مانع رفتنم شود و با پا درمیانی مرا ماندگارکند.
 
هافبک پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: اما من نخواستم ایشان بیش از این دچار دردسر شده و مقابل آنهایی قرار بگیرد که رسما"مرا اخراج کرده بودند. از ایشان سپاسگزارم و آرزومندم تا تیم استیل آذین بدون من بتواند به آرامش کافی رسیده و باعث خوشحالی دوستداران این تیم و همچنین کادر فنی و بازیکنان آن شود.
 
کریمی در پایان از موضع مثبت حبیب کاشانی برای رفتن او به پرسپولیس استقبال کرد واظهار داشت: اگر ایشان زودتر آمده بودند من از پرسپولیس اخراج نشده و همچنان در تیم مورد علاقه ام حضور داشتم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٨٩, ٢٢:٢۵

   

پر مبحث ترین ها