سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا/

پیروزی برابر الریان استقلال را در آسیا نگه داشت/ کار به بازی آخر کشید

تیم فوتبال استقلال که برای صعود به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی برابر الریان قطر نیاز داشت، هر چند نمایش قابل قبولی نداشت اما در نهایت موفق شد با پیروزی برابر حریف قطری از خطر حذف شدن فرار کند و در لیگ قهرمانان باقی بماند.


به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:20 امروز چهارشنبه با دیدارتیم های استقلال ایران و الریان قطر در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که در پایان شاگردان پرویز مظلومی با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شکست دادند.

استقلال در این دیدار با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، علی حمودی، خسرو حیدری، جی لوئید ساموئل، میثم حسینی، فریدون زندی(69 مجتبی جباری)، آندرانیک تیموریان(87 محسن یوسفی)، میلاد میداودی(70 اسماعیل شریفات) و آرش برهانی به میدان رفت.

شاگردان مظلومی در نیمه اول هر چند در دقیقه 23 توسط آرش برهانی از روی نقطه پنالتی به گل اول دست پیدا کردند اما موقعیت‌های مناسبی را توسط همین بازیکن و میلاد میداودی از دست داد تا کار به نیمه دوم کشیده شود.

در نیمه دوم شرایط استقلال کمی بهتر شد و با اینکه فوتبال قابل قبولی را به نمایش نگذاشت اما در دقیقه 76 توسط اسماعیل شریفات و دقیقه 90+5 توسط آرش برهانی به دو گل دیگر دست پیدا کرد تا با پیروزی 3 بر صفر برابر الریان قطر همچنان به صعود از گروه خود امیدوار بماند.

استقلال با این پیروزی 8 امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد تا همه چیز به بازی آخر این تیم برابر نسف قارشی ازبکستان بستگی داشته باشد. استقلال در صورت پیروزی در آن دیدار به مرحله بعد صعود خواهد کرد. در گروه اول این رقابتها تیم الجزیره با 13 امتیاز در صدر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩١, ١۶:۴٧

   

پر مبحث ترین ها