سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال/

برنامه دوشنبه شب 90 روی آنتن نمی‌رود

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩٠, ٠۶:١۶    نسخه چاپی    
فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه 90 با انتقاد از عدم پخش این برنامه در این هفته گفت: بنا بر دلایلی که مشخص است این برنامه روی آنتن نخواهد رفت.
در حالی که قرار بود برنامه دوشنبه شب نود با حضور سه کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال روی آنتن برود و محمدحسین قریب، عزیز محمدی و علی کفاشیان از برنامه هایشان دفاع کنند، این برنامه به دلیل پخش برنامه های انتخاباتی لغو شد.

عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه در گفتگو با مهر ضمن تایید این خبر گفت: تمامی هماهنگی های لازم برای حضور مهمانان در برنامه امشب صورت گرفته بود و قرار بود آقایان قریب، کفاشیان و عزیز محمدی در این برنامه حضور داشته باشند اما بنا بر دلایلی که مشخص است این برنامه روی آنتن نخواهد رفت.

فردوسی پور ادامه داد: آیتم های مختلفی برای برنامه های امشب در نظر گرفته بودیم و همه هماهنگی ها با مسئولان شبکه سوم سیما و کاندیداهای فدراسیون فوتبال نیز صورت گرفته بود اما صبح امروز به ما خبر دادند که این برنامه پخش نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر به نظر می رسد حضور سه کاندیدای فدراسیون فوتبال که می توانست در انتخابات پیش روی این فدراسیون تاثیرگذار باشد و البته پخش ویژه برنامه های انتخابات مجلس شورای اسلامی از دلایل پخش نشدن برنامه نود است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩٠, ٠۶:١۶

   

پر مبحث ترین ها