سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هفته بیست و پنجم لیگ برتر/

استقلال این بار از شکست به تساوی رسید

استقلال به دنبال شکست در دربی تهران با انگیزه جبران آن شکست و کسب روحیه برای دیدار با ذوب آهن به مصاف سایپای البرز رفت اما بازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید و استقلال با این تساوی 47 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول بازگشت، سایپا نیز با 31 امتیاز بر سکوی نهم جدول باقی ماند.
بیست و پنجمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم سایپای البرز و استقلال پیگیری شد که با این نتیجه تیم استقلال موقتا به صدر جدول بازگشت.

به گزارش مهر، هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17 امروز دوشنبه با دیدار تیم‌های سایپای البرز و استقلال در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد. این بازی که در حضور بیش از سه هزار تماشاگر برگزار شد در پایان به نتیجه تساوی 2 بر 2 انجامید.

استقلال به دنبال شکست در دربی تهران با انگیزه جبران آن شکست و کسب روحیه برای دیدار با ذوب آهن به مصاف سایپای البرز رفت اما با گلی که امین منوچهری در  دقیقه 33 به ثمر رساند، مظلومی و شاگردانش غافلگیر شدند و با شکست یک بر صفر مقابل این تیم به رختکن رفتند. منوچهری روی پاس دقیق عباس محمدرضایی گل پیروزی سایپا در نیمه نخست را به ثمر رساند.

سایپا در نیمه دوم با انگیزه حفظ برتری وارد زمین شد و با گلزنی دوباره امین منوچهری در دقیقه 54 اختلاف را به 2 گل رساند. این بار کریم انصاری‌فرد در نقش سازنده گل ظاهر شد و با پاسی برای منوچهری او را در موقعیت گلزنی قرار داد تا برای مرتبه دوم دروازه سیدمهدی رحمتی را باز کند.

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم تیم سایپا، استقلال یکپارچه حمله شد و با حملاتی پرتعداد در صدد جبران دومین شکست پی در پی برآمد. تنها چهار دقیقه پس از گلزنی منوچهری، فریدون زندی روی یک ضربه ایستگاهی گل نخست را به ثمر رساند و امید را به اردوی آبی پوشان بازگرداند.

آبی پوشان به بازی بازگشته و بیش از دقایق گذشته روی دروازه سایپا حمله می کردند اما تلاش آنها برای به تساوی کشاندن بازی تا دقیقه 89 نتیجه ای نداشت تا اینکه بازهم فریدون زندی موفق به گلزنی شد و با بهره گیری از ضعف دروازه بان سایپا از روی یک ضربه ایستگاهی از جناح راست گل دوم و تساوی استقلال را به ثمر رساند.

هیجان در دقایق پایانی مسابقه به اوج خود رسیده بود اما نه سایپا از موقعیت مسلم گلزنی خود در دقایق تلف شده بهره برد و نه داور گل دقیقه 5+90 حنیف عمران‌زاده را به علت خطا روی دروازه‌بان حریف پذیرفت تا بازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 به اتمام برسد. استقلال با این تساوی 47 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول بازگشت، سایپا نیز با 31 امتیاز بر سکوی نهم جدول باقی ماند.

قضاوت دیدار سایپای البرز - استقلال برعهده احمد صالحی بود. او در این بازی به عباس محمد رضایی، کریم انصاری‌فرد، مرتضی ابراهیمی، علیرضا لطیفی و ابراهیم صادقی از تیم سایپا کارت زرد نشان داد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٠, ١٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها