سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیا کریمی مانع بازگشت مهدوی کیا به پرسپولیس است؟

بی رغبتی مهدوی کیا برای بازگشت به پرسپولیس، در حالی که او دیگر نمی خواهد در داماش هم بازی کند، شایعه اختلاف مهدوی کیا و علی کریمی را پررنگ تر از قبل می کند.
عصر ایران: مهدی مهدوی کیا در واکنش به فحاشی چند تن از تماشاگران داماش گیلان گفت: دوست ندارم در تیمی بازی کنم که تماشاگرانش مرا دوست ندارند. "
 
کاپیتان سابق تیم ملی در گفتگو با برنامه نود، با اظهار ناراحتی از رفتار تماشاگران داماش گیلان افزود: " در پایان بازی نفت صدای اعتراضی شنیدم که فکر کنم دیگر ماندنم صلاح نیست چون من این تیم را خیلی دوست داشتم  و حتی در مدت حضورم در داماش به مرخصی هم نرفتم. هرکس شخصیت خودش را دارد و من نمی توانم این مسائل را تحمل کنم. "

وی گفت: " دوست ندارم جایی بازی کنم که تماشاچیان مرا دوست ندارند. حس کردم این رابطه خوب با تماشاچی ها دارد از بین می رود و دوست دارم این خاطرات خوب باقی بماند. "

مهدوی کیا همچنین درباره احتمال خداحافظی اش از دنیای فوتبال گفت: " قبلا گفته بودم وقتی فوتبال را کنار می گذارم که همپچنان بتوانم بازی کنم . الان هم شرایط بدنی ام خوب است اما دوست ندارم نظر طرفداران درباره من تغییر کند. فعلاً  در حال سبک و سنگین کردن ایده خداحافظی از فوتبال هستم. "
 
برخی معتقدند اختلافات مهدوی کیا و علی کریمی، دلیل عدم حضور مهدوی کیا در پرسپولیس در این فصل از مسابقات لیگ برتر ایران بوده است. اما علی عابدینی، مدیرعامل داماش گیلان، این شایعه را رد می کند.
 
مسئولان داماش و پرسپولیس در حال حاضر مشغول مذاکره برای معاوضه مهدوی کیا و هادی نوروزی هستند ولی با این حال، مهدوی کیا، به رغم اینکه مایل نیست به گیلان بازگردد، تمایلی هم به بازی کردن در پرسپولس ندارد.
 
بی رغبتی مهدوی کیا برای بازگشت به پرسپولیس، در شرایطی که او می تواند با بازی در پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند، شایعه اختلاف مهدوی کیا و علی کریمی را پررنگ تر از قبل می کند.
 
علی کریمی در حال حاضر محبوبترین و بانفوذترین بازیکن پرسپولیس است و در چنین شرایطی، چندان عجیب نیست که او و مهدوی کیا نخواهند در کنار یکدیگر بازی کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٠, ١٩:٢١

   

پر مبحث ترین ها