سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فتح‌الله‌زاده: من کارگر استقلالم!

من مشغول کارم و فرصت ندارم به حرف‌های این و آن گوش کنم، من کارگر استقلال هستم و بار این باشگاه را بر دوشم می کشم.
مدیرعامل باشگاه استقلال برخوردی که حنیف عمران‌زاده و آندرانیک تیموریان در بازی مقابل مس سرچشمه باهم داشتند را طبیعی خواند و گفت: کاری که این دو بازیکن انجام دادند با عملی که بازیکنان پرسپولیس در بازی روز شنبه مرتکب شدند، قابل مقایسه نیست.
علی فتح الله زاده در خصوص دیدار استقلال - مس سرچشمه اظهار داشت: ما در این بازی نمایش خوبی نداشتیم. توقع من از تیم استقلال بالاتر از این حرف‌هاست و باید بهتر از این بازی می کردیم.
وی در ادامه با اشاره به انگیزه تیم‌های پایین جدولی برای رویارویی با مدعیان لیگ برتر گفت: قبول دارم تیم مس سرچشمه مقابل استقلال انگیزه زیادی گرفته بود، کما اینکه در هفته گذشته تیم دسته اولی مس رفسنجان 117 دقیقه تیم پرسپولیس را آزار داد اما ما استقلال هستیم و باید خیلی راحت مس سرچشمه را شکست می دادیم.
مدیرعامل باشگاه استقلال به اصغر شرفی سرمربی تیم مس سرچشمه آفرین و تبریک گفت و افزود: نباید با این توجیه که تیم مس سرچشمه تدافعی بازی می کرده بازی نه چندان خوب خود را توجیه کنیم. بازی تدافعی و بسته یک شیوه است که شاگردان شرفی به خوبی در زمین پیاده کردند. من به اصغر شرفی برای آماده کردن این تیم خوب تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه مسابقات لیگ او و تیمش موفق باشند.
"قیمت چهار بازیکن استقلال به اندازه کل رقم قرارداد بازیکنان مس سرچشمه است"، فتح الله زاده با بیان این جمله در خصوص برخوردی که آندرانیک تیموریان و حنیف عمران‌زاده در جریان دیدار استقلال - مس سرچشمه با یکدیگر داشتند، گفت: این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. یک درگیری لفظی بین دو بازیکن به وجود آمده که قطعا کمیته انضباطی باشگاه با بررسی موضوع با فردی که تخلف اصلی را مرتکب شده برخورد خواهد کرد.
وی افزود: ما نباید این اتفاق را با اتفاقاتی که در دیدار داماش - پرسپولیس رقم خورد مقایسه کنیم و برای این دو بازیکن اشد مجازات را در نظر بگیریم. آنها یک درگیری لفظی داشتند که در زمین مسابقه که با تصمیمی که داور گرفته تاوان کار خود را دادند.
فتح الله زاده در واکنش به افرادی که اتفاق دیدار استقلال مس سرچشمه را بزرگ کرده‌اند، گفت: ما کار خود را می کنیم و به این حرف‌ها توجه نداریم. من بیکار نیستم که بخواهم جواب این و آن را بدهم، اگر بیکار بودم امروز استقلال صدرنشین نبود، کمپ استقلال آماده بهره برداری نبود، تیم پرسپولیس را در همه رده‌های سنی شکست نمی دادیم و ... .
وی ادامه داد: من مشغول کارم و فرصت ندارم به حرف‌های این و آن گوش کنم، من کارگر استقلال هستم و بار این باشگاه را بر دوشم می کشم. بگذارید هر که، هرچه می خواهد بگوید، مردم آگاه هستند و به خوبی نظر می دهند که کار چه کسی درست بوده است.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور تیم فوتبال این باشگاه در جام ولایت گفت: بستگی دارد تیم پرسپولیس با چه شرایطی در این مسابقات حضور پیدا کند. قطعا این تیم با هر شرایطی به جام ولایت بیاید ما هم به همانگونه پا به رقابت‌ها خواهیم گذاشت.
فتح الله زاده از آمادگی باشگاه استقلال جهت برپایی اردو برای تیم فوتبال این باشگاه در تعطیلات لیگ برتر خبر داد و گفت: تا تعطیلات نیم فصل یک مدافع و یک مهاجم سرزن جذب خواهیم کرد.
وی با تاکید بر اینکه آرش برهانی همچنان در تیم استقلال حضور خواهد داشت، گفت: آرش بازیکن استقلال است و مانند دیگر بازیکنان به وجود او نیاز داریم.
مدیرعامل باشگاه استقلال از پاسخگویی به اظهارات حسن روشن در مورد این باشگاه خودداری کرد و گفت: من تا به امروز در این مورد حرفی نزده‌م. خواهش می کنم سئوال بعدی را مطرح کنید!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٠, ٢٠:٠٣

   

پر مبحث ترین ها