سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فردا زنجیره مقاومت جوانان در حمایت از غزه مقابل دفتر سازمان ملل تهران شکل می گیرد

فردا ساعت 11 صبح با عده ای از جوانان خودجوش جلوی مقر سازمان ملل متحد، زنجیره مقاومت جوانان را در حمایت از مقاومت مردم غزه ایجاد می کنیم.
رئیس خانه شهریاران جوان اعلام کرد فردا ساعت ۱۱ صبح زنجیره مقاومت جوانان در حمایت از مقاومت مردم غزه جلوی مقر سازمان ملل متحد در تهران تشکیل می شود.

محمد ابویی در بازدید از خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: فردا ساعت 11 صبح با عده ای از جوانان خودجوش جلوی مقر سازمان ملل متحد، زنجیره مقاومت جوانان را در حمایت از مقاومت مردم غزه ایجاد می کنیم.
وی ادامه داد: ستادی به ریاست حجه الاسلام امرودی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و به دبیری حسینی به منظور برگزاری مراسم روز قدس تشکیل شده که فردا اولین اجتماع بزرگ جوانان و شهروندان تهرانی را با همکاری خانه شهریاران به منظور حمایت از مردم مظلوم غزه شکل می دهد.

ابویی با اظهار تاسف از تحت الشعاع قرار گرفتن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به واسطه جام جهانی گفت: تکلیف الهی و انسانی همه ماست که بتوانیم حلقه و زنجیره ای از مقاومت از جوانان در کشورهای شیعه و اسلامی داشته باشیم و قصد داریم کشورمان در این زمینه پیشقدم شود و به این منظور در حال صدور فراخوان و پیگیری هستیم؛ البته هنوز نمی دانیم چقدر از این موضوع استقبال می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:۵۵

   

پر مبحث ترین ها